Ekspresowa pożyczka na Sylwestra
Spełnij marzenia bliskich wraz z Freezl z okazji Świąt Bożego Narodzenia!
Grudzień 25, 2017
Ekspresowa pożyczka na Sylwestra
Dlaczego postanowienia noworoczne się nie sprawdzają: 4 główne powody
Grudzień 27, 2017

Ekspresowa pożyczka na Sylwestra

Ekspresowa pożyczka na Sylwestra

Według badań CBOS, opublikowanych w Newsweek.pl, aż połowa Polaków pozostaje w Sylwestra w domu i bardzo często, jest to związane z brakiem pieniędzy na imprezę, bal lub wyjazd w góry. Dużą część grudniowej gotówki, przeznacza się przecież na święta Bożego Narodzenia i niestety na rozrywki sylwestrowe, po prostu już jej nie starcza. Jeśli brak pieniędzy nie pozwala na huczne przywitanie Nowego Roku, warto pamiętać, że istnieją szybkie pożyczki, dzięki którym można, nawet w ostatniej chwili, zmienić swoje plany i spędzić sylwestrową noc w atmosferze radości i zabawy.

Gdzie najszybciej można otrzymać pieniądze na Sylwestra?

Wydawać by się mogło, że w okresie międzyświątecznym niewiele można załatwić, bo większość firm i instytucji pracuje „na pół gwizdka”. Istnieją jednak firmy, które pracują niemal 24 godziny na dobę i są to niektóre firmy pożyczkowe, świadczące swoje usługi online. W firmach takich firmach ,można złożyć wniosek o pożyczkę, nawet w nocy i w ciągu kilkunastu minut, mieć pieniądze na koncie. Aby mieć pewność szybkiego przelewu pieniędzy, warto wybrać taką firmę, która stosuje całodobową ocenę wniosków oraz korzysta z ekspresowego systemu przelewów (np. Przelewy24). W takiej firmie jest szansa, na załatwienie pieniędzy na Sylwestra w ostatniej chwili, choć dla pewności lepiej jest złożyć wniosek dzień wcześniej. Niektóre firmy, dla ułatwienia obsługi klientów, stosują również, zamiast przelewów weryfikacyjnych, specjalne aplikacje służące do błyskawicznej weryfikacji danych osobowych, co również przyśpiesza cały proces przyznawania pożyczki.

Jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pożyczkę?

Pożyczki online, udzielane są wyłącznie osobom pełnoletnim, ale niektóre firmy stosują też dodatkowe limity wiekowe np. od 20 lub 21 lat. Pożyczkobiorca powinien mieć ważny dowód tożsamości, własne konto w banku i telefon komórkowy, a także posiadać zdolność kredytową. Zdolność tę, firmy badają na podstawie danych wpisanych we wniosku o pożyczkę (np. na temat wysokości zarobków) oraz informacji pozyskanych z baz gromadzących informacje o kredytobiorcach i dłużnikach np. BIK, KRD czy ERIF. Jednak, jeśli masz zły wpis w BIK – możesz skorzystać się z oferty Freezl.pl „pożyczka bez BIK„!

Zwykle weryfikacja wniosku trwa kilka minut, ponieważ odbywa się automatycznie. Większość firm pożyczkowych, nie wymaga od swoich klientów przesyłania żadnych dokumentów, także tych poświadczających o wysokości ich zarobków.

Wysokość pożyczki na Sylwestra, zależy od tego, jak chcemy spędzić tę noc. Najmniej kosztowne, są prywatki, zwłaszcza te, składkowe. Za bal w restauracji, trzeba zapłacić średnio od 200 do 600 zł za parę, natomiast, najwięcej pieniędzy należy wydać na Sylwestra w górach, bo oprócz kosztów zabawy sylwestrowej, należy pokryć koszty noclegu i podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5% zniżki
6% zniżki
25% zniżki
8% zniżki
9% zniżki
10% zniżki
11% zniżki
35% zniżki
13% zniżki
14% zniżki
15% zniżki
50% zniżki
Świąteczne zniżki od 5 do 50%!!
Weź udział i wygraj zniżkę w ruletce Freezl:
  • Kliknij w koło fortuny i czekaj aż ruletka zacznie się kręcić - możesz otrzymać od 5% do 50% zniżki na następną pożyczkę.
  • Pamiętaj: tylko 1 raz możesz kręcić koło - nie przegap okazji!
  • Po kręceniu ruletki otrzymasz kod promocyjny, użyj przycisku weź pożyczkę na tej samej stronie - podczas składania wniosku, kod promocyjny będzie automatycznie podstawiony do kalkulatora. Aby skorzystać ze zniżki, złóż wniosek do 23 grudnia.