Jak uzyskać darmową pożyczkę i stale ją otrzymywać
Nie psuj przyjaźni – złóż wniosek o pożyczkę na Freezl.pl
Październik 14, 2017
Jak uzyskać darmową pożyczkę i stale ją otrzymywać
Pożyczki dla zadłużonych – gdzie szukać najlepszych ofert?
Październik 17, 2017

Jak uzyskać darmową pożyczkę i stale ją otrzymywać

Jak uzyskać darmową pożyczkę i stale ją otrzymywać

Od czasu do czasu każdy z nas pilnie potrzebuje pieniędzy do wypłaty. Wydatki gospodarcze, zakup sprzętu, leki – pieniądze mogą się okazać nam potrzebne w każdej chwili.

Nieprzewidujący człowiek w tej sytuacji pożyczy od rodziny lub przyjaciół, ryzykując przy tym zepsuć relacje. Jeszcze bardziej nieprzewidujący człowiek pójdzie do banku ze wszelkimi zaświadczeniami, wyciągami oraz umowami z pracy – tylko by w banku pomogli.

 

Stworzyliśmy system Freezl.pl specjalnie do tego, aby każdy Polak mógł szybko i całkowicie online uzyskać pomoc finansową, gdy zaistnieje taka potrzeba:

  • Prosimy o podanie minimum informacji o sobie
  • Mamy elastyczne warunki spłaty – jeśli nie możesz zwrócić pieniędzy na czas, zaproponujemy Ci refinansowanie pożyczki.

Jeszcze jedna dobra wiadomość: dla klientów Freezl działa bezterminowa promocja „5. pożyczka za darmo”, czyli całkowicie bez oprocentowania, po prostu bierzesz i zwracasz tę samą kwotę.

Jak uzyskać darmową pożyczkę i stale ją otrzymywać
 

Jak to działa

Po oddaniu 4. pożyczki udzielamy Ci darmową pożyczkę. Po oddaniu 9 pożyczki – 10 pożyczka również jest darmowa i tak dalej – korzystaj z promocji tyle ile potrzebujesz.

Proszę o ocene

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5% zniżki
6% zniżki
25% zniżki
8% zniżki
9% zniżki
10% zniżki
11% zniżki
35% zniżki
13% zniżki
14% zniżki
15% zniżki
50% zniżki
Świąteczne zniżki od 5 do 50%!!
Weź udział i wygraj zniżkę w ruletce Freezl:
  • Kliknij w koło fortuny i czekaj aż ruletka zacznie się kręcić - możesz otrzymać od 5% do 50% zniżki na następną pożyczkę.
  • Pamiętaj: tylko 1 raz możesz kręcić koło - nie przegap okazji!
  • Po kręceniu ruletki otrzymasz kod promocyjny, użyj przycisku weź pożyczkę na tej samej stronie - podczas składania wniosku, kod promocyjny będzie automatycznie podstawiony do kalkulatora. Aby skorzystać ze zniżki, złóż wniosek do 23 grudnia.