Jak wygląda obecna oferta pożyczek pozabankowych?
Pożyczki bez BIK. W czym są lepsze od pożyczek bankowych?
Grudzień 6, 2017
Jak wygląda obecna oferta pożyczek pozabankowych?
Pożyczka bez BIK
Grudzień 14, 2017

Jak wygląda obecna oferta pożyczek pozabankowych?

Jak wygląda obecna oferta pożyczek pozabankowych?

Na przestrzeni ostatnich lat, firmy pożyczkowe bardzo rozwinęły i wyraźnie wzbogaciły swoją ofertę, stając się tym samym, poważną konkurencją dla banków. Ich propozycje się coraz bardziej ciekawe i co najważniejsze, odpowiadają oczekiwaniom współczesnego klienta. Jak obecnie, prezentuje się oferta w zakresie pożyczek pozabankowych?

 

Pożyczki online są coraz bardziej popularne i nic w tym dziwnego, bowiem można je otrzymać bardzo szybko, co więcej, może być to wyjście z kryzysowej sytuacji,również dla osób, których historia kredytowa nie wygląda najlepiej. Jaka oferta, jeśli chodzi o pożyczki online, jest obecnie dostępna na rynku?

Najważniejsze informacje o pożyczkach pozabankowych

Co warto wiedzieć, o tego rodzaju pożyczkach? Po pierwsze, do ich najważniejszych zalet zalicza się to, że aby móc otrzymać pożyczkę, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Zapytacie, jak to możliwe? Wszystko odbywa się za sprawą Internetu. W dzisiejszym świecie, czas jest na wagę złota, więc firmy pożyczkowe wprowadziły pożyczki online, których uzyskanie, nie wiąże się z koniecznością wizyty w siedzibie danej firmy.

Co jest zatem,  potrzebne, aby dostać taką pożyczkę? Przede wszystkim – dostęp do Internetu, podstawowe dane osobowe i chwila wolnego czasu.  Wystarczy kilkanaście minut, aby otrzymać decyzję i jeśli będzie ona pozytywna, również i potrzebne nam pieniądze.

Ile pieniędzy można pożyczyć w instytucjach pozabankowych? Wielu osobom, wydaje się, że jedynie kilkaset złotych, które należy oddać, najpóźniej za kilkadziesiąt dni. Oczywiście, takie opcje nadal są dostępne, ale coraz większą popularnością, cieszą się chwilówki na wyższe sumy i znacznie dłuższy okres spłaty. Jak się okazuje, można zaciągnąć tego rodzaju zobowiązanie, w wysokości nawet kilkunastu tysięcy złotych i regulować je, w dogodnych ratach przez kolejne 12, 24, a nawet 48 miesięcy.

A co, jeśli mam długi i niewiele zarabiam?

Negatywna weryfikacja w rejestrze takim, jak na przykład BIK, uniemożliwia pożyczenie pieniędzy z banku. Co zatem, można zrobić w takiej sytuacji? Świetną alternatywą, jest zapoznanie się z ofertą firm pozabankowych, ponieważ tam otrzymanie pożyczki bez dobrej oceny w BIK, nie stanowi zwykle żadnego problemu. 

Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ, tego rodzaju firmy, funkcjonują w oparciu o zdecydowanie bardziej elastyczne przepisy, niż klasyczne banki. O ile, dla banków to, co znajduje się w BIK-u, czyli informacje o obecnych i dawnych zadłużeniach, jest bardzo ważne, a wręcz decydujące, to dla firm pozabankowych, nie ma zazwyczaj żadnego znaczenia. Pożyczki dla zadłużonych są dostępne w ofercie wielu firm pożyczkowych.

Banki, biorą również pod uwagę, wysokość zarobków, a nawet rodzaj umowy między potencjalnym pożyczkobiorcą, a pracodawcą. Dzieje się tak, ponieważ podmiot ten stara się, bardzo precyzyjnie, określić zdolność do regulowania zobowiązań

Minimalne formalności i proste procedury

Jak wygląda sytuacja w firmach pożyczkowych? Pieniądze, można otrzymać dużo łatwiej. Weryfikacja przebiega inaczej, zwykle wystarczy dowód osobisty, aby szybko uzyskać potrzebne środki. Nie trzeba, obawiać się sprawdzania każdego szczegółu, jeśli tylko potwierdzimy stałe źródło dochodów lub poręczymy pożyczkę, poprzez zastaw czy gwarancję, wydaną przez inną osobę, o stałych dochodach.

Czy, skoro można otrzymać wysoką pożyczkę online, formalności jest niewiele, a pieniądze trafiają na konto w kilka chwil, to jest to rozwiązanie idealne? Jedyną wadę, może stanowić fakt, że oprocentowanie jest nieco wyższe, niż w ofertach bankowych. Czy ma to jednak znaczenie, jeśli pieniądze są potrzebne ”na wczoraj”, a bank odmówił pomocy? Odpowiedź jest jasna. Aktualna oferta pożyczek pozabankowych, jest odpowiedzią na potrzeby niemal wszystkich klientów, potrzebujących błyskawicznego wsparcia finansowego i z pewnością zasługuje na uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5% zniżki
6% zniżki
25% zniżki
8% zniżki
9% zniżki
10% zniżki
11% zniżki
35% zniżki
13% zniżki
14% zniżki
15% zniżki
50% zniżki
Świąteczne zniżki od 5 do 50%!!
Weź udział i wygraj zniżkę w ruletce Freezl:
  • Kliknij w koło fortuny i czekaj aż ruletka zacznie się kręcić - możesz otrzymać od 5% do 50% zniżki na następną pożyczkę.
  • Pamiętaj: tylko 1 raz możesz kręcić koło - nie przegap okazji!
  • Po kręceniu ruletki otrzymasz kod promocyjny, użyj przycisku weź pożyczkę na tej samej stronie - podczas składania wniosku, kod promocyjny będzie automatycznie podstawiony do kalkulatora. Aby skorzystać ze zniżki, złóż wniosek do 23 grudnia.