Pożyczka bez BIK
Jak wygląda obecna oferta pożyczek pozabankowych?
Grudzień 11, 2017
Pożyczka bez BIK
Co się stanie, jeśli nie zdążysz zwrócić pożyczki na czas: opcje rozwiązania problemu
Grudzień 17, 2017

Pożyczka bez BIK

Pożyczka bez BIK

Jeżeli potrzebujemy uzyskać szybko i sprawnie pieniądze, ale nie możemy liczyć na  kredyt z racji złej historii w BIK, nasze pierwsze kroki powinniśmy skierować do prywatnych firm finansowych. Właśnie tam, można szybko i sprawnie uzyskać potrzebne środki finansowe bez BIK, które przeznaczymy – np. na remont samochodu, wakacji, czy inne potrzeby. Taką pożyczkę, może otrzymać każdy– bez konieczności sprawdzania BIKu, jak ma to miejsce w oddziałach banków.

Najczęściej wybierana pożyczka

Pożyczki bez BIK, są aktualnie jednymi z najlepiej rozwijających się rozwiązań tego typu, obecnych w sektorze bankowym. Decyduje się na nie, dużo większe grono klientów, niż miało to miejsce jeszcze kilka lat wcześniej. plusem podstawowym argumentem, który przemawia za takim rozwiązaniem, jest przejrzystość oferty, stosunkowo niskie oprocentowanie, jak również minimalna ilość wymaganych dokumentów, koniecznych do uzyskania gotówki. W bankach, bardzo często, otrzymujemy niższe oprocentowanie, lecz zmuszeni jesteśmy do dostarczenia dużej ilości dokumentów, potrzebnych do uruchomienia procedury kredytowej.

Dodatkowo, bardzo duża część klientów, może mieć słabą zdolność kredytową ,wskutek wcześniej zaciągniętych zobowiązań, i ich późniejszych, nieregularnych spłat. Każdy z banków, zanim udzieli pożyczki danemu klientowi, sprawdza jego zdolność kredytową w Biurze Informacji Kredytowej. Między innymi, jedną z informacji, jaką banki tam szukają, jest ta, o regulaminowym spłacaniu zobowiązania. Niestety, dla osób, które trafilina czarna listę BIK, uzyskanie kolejnej pożyczki, ze strony banku, jest z reguły niemożliwe. Wówczas, potrzebne środki finansowe, dana osoba może uzyskać w prywatnej firmie finansowej, która nie weryfikuje opinii w BIKu, jak robi to dany bank. Firmy te, działają jednak jednakowoż, na podobnych zasadach, co banki – niewątpliwie jest to argument, przemawiający  za decyzją, o zaciągnięciu zobowiązania w tego typu firmie finansowej. Powyższe, sprawia, iż klient, uzyskuje względne poczucie bezpieczeństwa.

Pożyczka dla każdego

Osoby, którym banki udzieliły odmowy pożyczki, jak również Ci, którzy cenią sobie szybkie decyzje, pozbawione zbędnej formalności i szeregu koniecznych do dostarczenia dokumentów, decydują się coraz częściej na pożyczki bez BIK. Bardzo dobrą informacją dla samych klientów jest bez wątpienia fakt, że większe zainteresowanie produktami finansowymi, od tego typu firm, spowodowało że pojawia się ich na rynku coraz więcej Dzięki temu, można porównywać wiele ofert od tego typu firm finansowych i wybrać najlepsze warunki finansowe Oferty są na tyle zróżnicowane, że każdy z klientów, będzie w stanie dokonać satysfakcjonującego wyboru. Dzięki  rozbudowanej ofercie parabanków, nie warto podejmować decyzji od razu, lecz poświęcić odrobinę czasu na wyszukanie tej, najlepszej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5% zniżki
6% zniżki
25% zniżki
8% zniżki
9% zniżki
10% zniżki
11% zniżki
35% zniżki
13% zniżki
14% zniżki
15% zniżki
50% zniżki
Świąteczne zniżki od 5 do 50%!!
Weź udział i wygraj zniżkę w ruletce Freezl:
  • Kliknij w koło fortuny i czekaj aż ruletka zacznie się kręcić - możesz otrzymać od 5% do 50% zniżki na następną pożyczkę.
  • Pamiętaj: tylko 1 raz możesz kręcić koło - nie przegap okazji!
  • Po kręceniu ruletki otrzymasz kod promocyjny, użyj przycisku weź pożyczkę na tej samej stronie - podczas składania wniosku, kod promocyjny będzie automatycznie podstawiony do kalkulatora. Aby skorzystać ze zniżki, złóż wniosek do 23 grudnia.