Pożyczki bez BIK.  W czym są lepsze od pożyczek bankowych?
Pospiesz się kupić prezenty na Mikołajki!
Grudzień 5, 2017
Pożyczki bez BIK.  W czym są lepsze od pożyczek bankowych?
Jak wygląda obecna oferta pożyczek pozabankowych?
Grudzień 11, 2017

Pożyczki bez BIK. W czym są lepsze od pożyczek bankowych?

Pożyczki bez BIK.  W czym są lepsze od pożyczek bankowych?

Jeśli potrzebujemy pożyczyć pieniądze, w pierwszej chwili, niemal zawsze myślimy o tym, aby po prostu udać się do banku. Przecież banki, mają szeroką ofertę różnych produktów kredytowych, które można dopasować do swoich potrzeb. Istnieją jednak sytuacje, gdy dużo lepszym wyborem okazują się pożyczki pozabankowe, w szczególności te, internetowe i bez sprawdzania BIK.

Większe szanse na pożyczkę

Chcąc zaciągnąć pożyczkę w banku, trzeba się liczyć z tym, że zostaniemy poddani dość wnikliwej ocenie pod kątem zdolności kredytowej oraz rzetelności w spłacie zobowiązań. Banki zwykle korzystają z raportów Biura Informacji Kredytowej (BIK), z których mogą się dowiedzieć, jakie mamy zaciągnięte zobowiązania kredytowe oraz, w jaki sposób, je spłacamy. Nawet niewielkie opóźnienia w spłacie rat kredytów, zbyt duże zadłużenie lub nadmierne wykorzystywania limitu w rachunku, mogą być powodem odrzucenia wniosku o kredyt. W takim przypadku, bezpieczniejsze są pozabankowe pożyczki bez BIK. Oferuje je np. serwis internetowy Freezl.pl, dzięki któremu, można pożyczyć nawet 5000 zł w 15 minut całkowicie online i to bez konieczności dostarczania żadnych zaświadczeń o dochodach. Freezl.pl nie sprawdza swoich klientów w BIK, dlatego osoby mające nie najlepszy scoring w BIK, nie muszą się martwić, że firma odrzuci z tego powodu ich wniosek o pożyczkę.

Mniej formalności

Bez względu na to, po jaki rodzaj kredytu udamy się do banku, czeka na nas sporo formalności do wypełnienia. Oprócz wypełniania długiego wniosku, konieczne jest zwykle dostarczenie zaświadczenia od pracodawcy o zatrudnieniu i dochodach, lub wyciągów z konta, jeśli prowadzimy rachunek w innym banku. Co więcej, zawarcie umowy pożyczki lub kredytu, wymaga złożenia podpisu pod dokumentami, a więc także wizyty w placówce. Koniec końców, okazuje się, że chcąc pożyczyć, nawet niewielką kwotę, trzeba na wszystkie formalności poświęcić mnóstwo czasu. Zupełnie inaczej, sprawa wygląda, w przypadku pożyczek pozabankowych, które udzielane są dzisiaj, po prostu przez Internet. Wystarczy odwiedzić stronę serwisu, z takimi pożyczkami, wybrać kwotę i termin spłaty pożyczki, zarejestrować się, wypełnić krótki wniosek i potwierdzić swój numer rachunku bankowego. W serwisie Freezl.pl, oferującym szybkie pożyczki bez BIK, cała procedura trwa zaledwie kilka minut. Decyzję o przyznaniu pożyczki, otrzymuje się bardzo szybko i jeśli jest ona pozytywna, niemal natychmiast dokonywany jest przelew środków na konto klienta.

Możliwość pożyczenia dowolnej kwoty

Banki udzielają pożyczek od 1000 zł wzwyż, a przecież zdarza się, że czasami potrzebujemy znacznie mniejszej kwoty na pokrycie niewielkich, lecz pilnych wydatków. W firmie pożyczkowej oferującej szybkie chwilówki online, można wnioskować nawet o 100 zł. Co więcej, takie niskie kwoty, często są dostępne za darmo. Przykładowo, w serwisie Freezl.pl, każdy nowy klient może wypróbować pożyczkę w kwocie 100 zł, bez płacenia prowizji i odsetek. Po wypróbowaniu pożyczki i jej terminowej spłacie, można niemal od razu, zaciągnąć kolejną, już w wysokości, jaka nas konkretnie w danej chwili interesuje. Przy piątej pożyczce, znów czeka nas niespodzianka, ponieważ Freezl.pl, piątą pożyczkę „daje” gratis.

Jeżeli zależy nam na czasie i nie chcemy ryzykować odrzucenia wniosku o pożyczkę, z powodu jakichś drobnych opóźnień w spłacie innych kredytów, lepiej zdecydować się na usługi firmy, która proponuje klientom pożyczki bez BIK. Dzięki temu, oszczędzimy sobie nerwów i wiele cennego czasu, a pieniądze pożyczymy szybko i wygodnie, bez ruszania się z domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5% zniżki
6% zniżki
25% zniżki
8% zniżki
9% zniżki
10% zniżki
11% zniżki
35% zniżki
13% zniżki
14% zniżki
15% zniżki
50% zniżki
Świąteczne zniżki od 5 do 50%!!
Weź udział i wygraj zniżkę w ruletce Freezl:
  • Kliknij w koło fortuny i czekaj aż ruletka zacznie się kręcić - możesz otrzymać od 5% do 50% zniżki na następną pożyczkę.
  • Pamiętaj: tylko 1 raz możesz kręcić koło - nie przegap okazji!
  • Po kręceniu ruletki otrzymasz kod promocyjny, użyj przycisku weź pożyczkę na tej samej stronie - podczas składania wniosku, kod promocyjny będzie automatycznie podstawiony do kalkulatora. Aby skorzystać ze zniżki, złóż wniosek do 23 grudnia.