Kwota
100 7000
Okres dni
1 65
Pożyczasz
  zł
Prowizja
  zł
Oprocentowanie
  zł
Dzień spłaty
 
Do spłaty
  zł
RRSO
  %
Głowna > Pożyczka Bydgoszcz

Szybkie pożyczki od freezl – pożyczka pozabankowa

Pożyczki pozabankowe są jednymi z głównych kategorii od Freezl, na którą decydują się klienci. Każdemu z nas zdarzyło się znaleźć w sytuacji, kiedy potrzebny jest bardzo szybki zastrzyk gotówki – najlepiej jeszcze tego samego dnia. Wówczas swoje pierwsze kroki kierujemy do banku lub instytucji pozabankowej. Pożyczka bankowa jest bardzo często powiązana z wieloma formalnościami oraz koniecznością sprawdzenia naszej zdolności kredytowej. Zdarza się, że w przypadku nie spełniania określonych wymagań, bank może odmówić udzielenia nam pożyczki, a dodatkowo negatywna decyzja wpływa na naszą historię kredytową, która ulega pogorszeniu. Ponadto banki nie decydują się na udzielanie klientom niskich pożyczek. Wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie skierowanie się do instytucji pozabankowej, jaką jest Freezl.

Główną zaletą pożyczek, które udzielane są przez instytucje pozabankowe, jest bardzo szybkie rozpatrywanie wniosków. Dodatkowo Freezl udziela swoim klientom pożyczek bez konieczności poświadczenia osób trzecich, co niekiedy jest wymogiem w przypadku pożyczki zaciągniętej w banku. Do zaciągnięcia pożyczki nie jest konieczne posiadanie wysokiej zdolności kredytowej. Tak dogodne warunki pożyczki we Freezl są bardzo dużym udogodnieniem dla każdego, kto znalazł się w trudnej sytuacji i potrzebuje środków finansowych jeszcze tego samego dnia. Istotne jest, że weryfikacja wniosku i przesłanie pieniędzy na konto pożyczkobiorcy jest bardzo szybkim procesem – wszystko może zostać zamknięte w ciągu jednego dnia. W przypadku banków zaciągnięcie pożyczki trwa bardzo długo, a na wydanie wniosku czekać można nawet kilka dni.

Elastyczność – istotna cecha pożyczek freezl w bydgoszczy

Elastyczność pożyczek, jakie udziela Freezl w Bydgoszczy, jest dodatkową zaletą tego rodzaju finansowania. W odróżnieniu od tradycyjnych banków, dzięki odpowiedniemu rozłożeniu zaciągniętej pożyczki oraz dopasowaniu ilości rat, każdy jest w stanie dopasować zaciągnięte zobowiązanie do swoich indywidualnych potrzeb oraz możliwości. Udzielanie pożyczek przez Freezl daje możliwość skorzystania z usługi również osobom, które utrzymują się z emerytury, czy pozyskujących swoje dochody z umów „na zlecenie”, które nie są respektowane w bankach.

FREEZL – OFERTA SPECJALNA DLA STAŁYCH KLIENTÓW

Dla swoich stałych klientów z Bydgoszczy i innych miast Freezl przygotował ofertę specjalną – co piąta zaciągnięta pożyczka jest darmowa. Zasady tej akcji są bardzo proste – wystarczy co 30 dni zaciągnąć pożyczkę oraz spłacić zobowiązanie w terminie określonym umową. Każda co piąta pożyczka zaciągnięta we Freezl – od 100 do 7000 złotych na okres do maksymalnie 65 dni – jest darmowa. Kwota piątej darmowej pożyczki udzielanej przez Freezl, nie może być jednak większa od poprzedniej kwoty zobowiązania. Freezl przygotowało również ofertę specjalną dla wszystkich swoich klientów. Dzięki niej, za każdą osobę, która zdecyduje się na pożyczkę, osoba polecająca otrzyma zniżkę 40 zł na swoje własne zobowiązanie (od 100 do 7000 złotych). To łatwy sposób na oszczędność.