Kwota
100 7000
Okres dni
1 65
Pożyczasz
  zł
Prowizja
  zł
Oprocentowanie
  zł
Dzień spłaty
 
Do spłaty
  zł
RRSO
  %
Głowna > Pożyczka bez zaświadczeń

Pożyczka bez zaświadczeń – szybko i wygodnie z Freezl.pl

Pilnie potrzebna Ci gotówka i zastanawiasz się, skąd ją szybko wziąć? Jeśli nie lubisz formalności, najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie szybka pożyczka bez zaświadczeń. Zdziwisz się, jak szybko i łatwo można dzisiaj pożyczyć pieniądze, dysponując jedynie dowodem osobistym i… komputerem z dostępem do Internetu.

Na czym polega pożyczka bez zaświadczeń?

pożyczka bez zaświadczeńZ pewnością wiesz, że aby pożyczyć pieniądze w banku, trzeba udać się do placówki bankowej, złożyć wniosek o kredyt i dołączyć do niego zaświadczenie o dochodach uzyskane z miejsca pracy. To zaświadczenie jest bankowi potrzebne do obliczenia, czy będziesz miał wystarczającą ilość pieniędzy na zwrot pożyczki. Załatwienie zaświadczenia o zarobkach wymaga czasu, ponieważ pracodawcy rzadko wystawiają je od ręki. To oczywiście wydłuża całą procedurę załatwiania pożyczki, nawet jeśli ma być ona w niewielkiej wysokości.

Zamiast tracić czas na takie formalności, możesz skorzystać z pożyczki przez Internet bez zaświadczeń, takiej jaka oferowana jest na przykład w serwisie Freezl.pl. Tutaj nikt nie poprosi Cię o dostarczanie jakichkolwiek dokumentów, ponieważ nie są one w ogóle wymagane!

Obojętnie, czy potrzebujesz 200 zł, czy 2000 zł, do pożyczenia tych sum będziesz potrzebował jedynie dowodu osobistego. Pożyczka bez zaświadczeń jest udzielana wyłącznie na podstawie informacji, jakie wpiszesz w formularzu wniosku. Wystarczy więc, że po prostu podasz informację o tym, ile zarabiasz – nikt nie każe Ci tego udowadniać w postaci dokumentów od pracodawcy.

Sprawdź, jak szybko załatwisz pieniądze online!

Do otrzymania pożyczki na dowód bez zaświadczeń potrzebujesz 3 rzeczy:

  • ważnego dowodu osobistego;
  • rachunku bankowego na własne nazwisko;
  • komputera z dostępem do Internetu.

Pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać, jest wizyta na stronie internetowej firmy oferującej pożyczki, gdzie wybierzesz sobie kwotę pożyczki oraz termin, w jakim chcesz ją spłacić. W przypadku Freezl.pl możesz wybrać pożyczkę w kwocie od 100 do nawet 7000 zł, a spłacić ją w dowolnym terminie do 65 dni. Szybka pożyczka bez zaświadczeń o dochodach udzielana jest całkowicie online, czyli z użyciem wyłącznie komputera:

  • przez Internet składasz wniosek (wypełniając krótki formularz);
  • przez Internet potwierdzasz swoją tożsamość i zweryfikujesz swoje konto bankowe, na które chcesz otrzymać pieniądze (we Freezl.pl odbywa się to w kilka minut i bezpłatnie);
  • przez Internet zawierasz umowę pożyczki (jest to tzw. zawieranie umowy na odległość).

Wszystko trwa kilkanaście minut – jeśli Twój wniosek o pożyczkę jest pozytywnie rozpatrzony, pieniądze z tytułu pożyczki możesz zobaczyć na swoim rachunku tego samego dnia. Jeśli korzystasz z Freezl.pl, pożyczka bez zaświadczeń może trafić do Ciebie jeszcze szybciej, wystarczy, że zalogujesz się w serwisie przy pomocy swojego konta na Facebooku, co przyspiesza całą procedurę.

Pożyczki przez Internet bez zaświadczeń

Dostępne online przez 24 godziny na dobę pożyczki przez Internet bez zaświadczeń to wygodny i najszybszy sposób na pożyczenie pieniędzy. Dzięki nim możesz pożyczyć mniejszą lub większą kwotę na bardzo pilny wydatek nie wychodząc nawet na chwilę z domu. Pamiętaj, że spłacając takie szybkie pożyczki w terminie, możesz z nich korzystać tak często, jak tylko będziesz chciał. Jako rzetelny pożyczkobiorca będziesz także mógł korzystać z wielu atrakcyjnych promocji i zniżek!