Kwota
100 7000
Okres dni
1 65
Pożyczasz
  zł
Prowizja
  zł
Oprocentowanie
  zł
Dzień spłaty
 
Do spłaty
  zł
RRSO
  %
Głowna > Pożyczka ekspresowa

Pożyczka ekspresowa - 100% przez Internet

Pożyczka ekspresowa to rodzaj kredytu gotówkowego, z którego chętnie korzystają osoby potrzebujące szybko dodatkowych pieniędzy na dowolny cel. Ponieważ jest duże zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty finansowe, są one oferowane zarówno przez banki, jak i instytucje pożyczkowe. Warto wiedzieć, czego możemy się spodziewać po takich pożyczkach, jak można skorzystać z bankowych i niebankowych ofert, a także które z nich wybrać w zależności od potrzeb.

Pożyczka ekspresowa – co warto o niej wiedzieć?

Zarówno bankowe, jak i niebankowe pożyczki ekspresowe są udzielane najczęściej jako kredyty konsumenckie na dowolny cel. Oznacza to, że mogą z nich skorzystać przede wszystkim osoby fizyczne na każdy dowolny cel niezwiązany z działalnością gospodarczą. Charakterystyczne cechy takich pożyczek to:

  • niska kwota,
  • szybkość udzielania,
  • minimum formalności.

Oczywiście poszczególne oferty pożyczek różnią się między sobą – dzięki temu dość łatwo dopasujemy produkt do swoich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Pożyczka ekspresowa – sprawdź, jaką otrzymasz w banku!

Szybkie kredyty gotówkowe proponowane są przez wiele banków. Przykładem jest choćby pożyczka ekspresowa Pekao, z której skorzystać mogą zarówno osoby posiadające konto osobiste w Pekao, jak i zupełnie nowi klienci.

Pożyczka ta oferowana jest w kwocie od 1000 do nawet 200 000 zł z okresem spłaty od 12 do 96 miesięcy. Aby z niej skorzystać, wystarczy złożyć wniosek online lub w oddziale.

Niestety tylko stali klienci banku, którzy mają w nim rachunek, na który co miesiąc wpływa wynagrodzenie, mogą liczyć na uproszczone formalności. Wszyscy pozostali zostaną poproszeni o dostarczenie zaświadczenia o dochodach, a w przypadku wysokiej kwoty pożyczki niezbędne może okazać się jej zabezpieczenie np. w formie hipoteki.

Pożyczka ekspresowa we Freezl.pl – sprawdź, jak działa pożyczka online!

Alternatywą dla pożyczek bankowych są pożyczki gotówkowe oferowane przez Internet przez instytucje pożyczkowe. Najlepszym przykładem jest serwis Freezl.pl, w którym dostępna jest właśnie pożyczka ekspresowa online. W tym przypadku określenie „ekspresowa” ma dosłowne znaczenie, ponieważ w serwisie możemy otrzymać zastrzyk gotówki wprost na konto nawet w 15 minut – bez względu na kwotę pożyczki.

Do wyboru są kwoty od 100 do 7000 zł na dowolny cel, a okres spłaty takiej pożyczki może wynieść nawet 65 dni.

Freezl.pl to proste formalności – takie same dla wszystkich klientów!

We Freezl.pl każdy może liczyć na takie same, proste formalności, rozumiane w następujący sposób:

  • do otrzymania pożyczki potrzebny jest wyłącznie dowód osobisty i konto w banku,
  • nikt nie musi dostarczać zaświadczenia o zarobkach,
  • wniosek o pożyczkę składamy online bez konieczności wizyty w placówce,
  • wnioskowanie o pożyczkę polega wyłącznie na wypełnieniu formularza online oraz weryfikacji konta bankowego za pomocą prostej aplikacji.

Pożyczka ekspresowa we Freezl.pl udzielana jest bez zabezpieczeń.

Pożyczka ekspresowa – dlaczego warto wybrać Freezl.pl?

Ekspresowa pożyczka pozabankowa w serwisie Freezl.pl to wygodny produkt finansowy, który nie tylko z nazwy jest ekspresowy. Tutaj rzeczywiście możemy liczyć na wyjątkowe proste formalności związane z ubieganiem się o pożyczkę, a także błyskawiczną procedurę udzielania finansowania.

Bez względu na wysokość pożyczki nikt nie każe nam dostarczać żadnych dokumentów, a wniosek pożyczkowy możemy złożyć bez wychodzenia z domu o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy włączyć komputer oraz uruchomić Internet!

Decyzja kredytowa w serwisie Freezl.pl podejmowana w ciągu kilku minut, a niewiele więcej trwa przelew środków na konto klienta. Dzięki temu potrzebną gotówkę możemy mieć na swoim koncie nawet w ciągu 15 minut!

Pożyczka ekspresowa to wygodne rozwiązanie w sytuacji, gdy potrzebujemy dodatkowego zastrzyku gotówki i zależy nam na czasie. Najszybciej pieniądze załatwimy w serwisie takim jak Freezl.pl, gdzie rzeczywiście bez zbędnych formalności możemy pożyczyć pieniądze i mieć je na koncie w ciągu kwadransa.

Pożyczki bankowe także mają swoje zalety – przede wszystkim umożliwiają pożyczenie dużo wyższej sumy pieniędzy. Jednak bank zwykle wymaga dokumentów potwierdzających dochody, a w przypadku większej kwoty pożyczki wymaga jej zabezpieczenia.

Potrzebujesz błyskawicznej pożyczki bez formalności? Wybierz najprostsze rozwiązanie, jakim jest pozabankowa pożyczka ekspresowa online!