Kwota
100 7000
Okres dni
1 65
Pożyczasz
  zł
Prowizja
  zł
Oprocentowanie
  zł
Dzień spłaty
 
Do spłaty
  zł
RRSO
  %
Głowna > Pożyczka na wakacje

Pożyczka na wakacje we Freezl.pl

Marzy Ci się długi urlop nad morzem, w górach lub w jakimś egzotycznym kraju, lecz wciąż brakuje Ci pieniędzy na wyjazd? Sprawdź, jak szybko i łatwo rozwiążesz swój problem – pożyczka na wakacje we Freezl.pl pozwoli Ci nawet w 15 minut zdobyć pieniądze na upragniony wypoczynek i to całkowicie online oraz bez formalności.

Ile kosztują wakacje i skąd wziąć na nie pieniądze?

Pożyczka na wakacjeLetni urlop w kraju lub za granicą wymaga dość konkretnych nakładów finansowych. Średni koszt wakacji w szczycie sezonu dla jednej osoby wynosi około 2,4 tys. złotych, jednak bez trudu znaleźć można zarówno tańsze, jak i droższe oferty. Wszystko zależy od miejsca, gdzie chcemy spędzić wakacje, a także jaki wybierzemy standard noclegu i zakres usług.

Wielu osobom, pomimo oszczędzania pieniędzy przez cały rok, nie udaje się zebrać potrzebnej sumy na wymarzone wakacje i przez to rezygnuje z wypoczynku. Niepotrzebnie – brakującą kwotę można dzisiaj niezwykle łatwo pozyskać nawet bez wychodzenia z domu. W internetowym serwisie Freezl.pl wystarczy kilka kliknięć, by w ciągu kilkunastu minut zasilić konto kwotą w wysokości nawet 5 000 zł.

Pożyczka na wakacje – powinna być prosta i szybka!

Chcąc zorganizować udane i tanie wakacje, warto szukać okazji i promocji, jakie proponują różne biura podróży, linie lotnicze oraz ośrodki wczasowe i hotele. Oferty last minute lub first minute pozwalają nieraz oszczędzić nawet 50% ceny! Jednak by z nich skorzystać, zwykle trzeba się śpieszyć – zarówno z rezerwacją, jak i wpłatą całej ceny bądź zaliczki.

Z tego względu najlepsza pożyczka na wakacje to taka, która pozwala pożyczyć brakującą sumę pieniędzy szybko i bez zbędnych formalności. Ważne jest także, by pożyczona kwota mogła się znaleźć na naszym koncie niemal natychmiast, a przynajmniej jeszcze tego samego dnia.

Spełnij marzenia o wakacjach w 15 minut z Freezl!

Takie warunki spełnia właśnie pożyczka w serwisie Freezl.pl – tutaj pożyczysz środki na wakacje nawet w kilkanaście minut!

Wystarczy, że przygotujesz:

  • dowód osobisty,
  • numer swojego konta w banku.

Następnie wypełnisz krótki formularz na stronie i zweryfikujesz rachunek, by już za chwilę móc bez przeszkód planować wypoczynek.

To tylko kilka chwil poświęconych w Internecie, dzięki którym Twoje wymarzone wakacje mogą stać się wreszcie realne!

Prosta pożyczka na dowód we Freezl udzielana jest w 100% online – bez zaświadczeń i zbędnych formalności. Na decyzję pożyczkową czekasz zaledwie kilka chwil – jeśli jest pozytywna, pieniądze natychmiast są przelewane na Twoje konto. Tak właśnie działa szybka i prosta pożyczka na wakacje we Freezl!

Pożyczyć możesz od 100 do 7000 zł na okres do 35 dni, jednak jako stały klient, możesz korzystać z wydłużonego terminu spłaty pożyczki nawet do 65 dni. Już teraz wypróbuj więc naszą pożyczkę, by kolejna, zaciągnięta na wakacje mogła jeszcze lepiej dopasować się do Twoich potrzeb!

Spokojne wakacje z Freezl - skorzystaj z pożyczki będąc już na urlopie!

Nawet dopięty na ostatni guzik budżet wakacyjny może zostać zachwiany, jeśli podczas urlopu wynikną niespodziewane wydatki. Przykładem może być awaria samochodu, czy po prostu chęć skorzystania z ciekawej atrakcji, której nie brało się pod uwagę, szykując pieniądze na wakacje.

Z pożyczką Freezl.pl to nie problem! Wystarczy, że przed wyjazdem dokonasz rejestracji w serwisie, a podczas urlopu wystarczą kilka kliknięcia w smartfonie, by potrzebna gotówka w kilka chwil trafiła na Twoje konto bankowe. Nawet nie będziesz potrzebował do tego Internetu, ponieważ we Freezl dostępna jest także szybka pożyczka przez SMS lub telefon.

Zamiast tylko rozmyślać o wakacjach, zacznij je planować już teraz! A brakującą na ten cel gotówkę uzupełnij szybko i wygodnie, korzystając z pożyczki na wakacje we Freezl. Udanego wypoczynku!