Kwota
100 7000
Okres dni
1 65
Pożyczasz
  zł
Prowizja
  zł
Oprocentowanie
  zł
Dzień spłaty
 
Do spłaty
  zł
RRSO
  %
Głowna > Pożyczka przez internet na konto

Pożyczka przez internet na konto – sprawdź jakie to łatwe z Freezl

Wyobraź sobie taką sytuację: do kolejnej wypłaty został jeszcze tydzień, a właśnie teraz twój ulubiony sklep ogłosił mega wyprzedaż. Przepuszczenie okazji zakupu produktów ukochanej marki w znacznie niższych cenach nie wchodzi w rachubę, jednak jak tego dokonać, nie mając wystarczającej ilości środków na koncie? Skąd wziąć szybko pieniądze, by móc jeszcze tego samego dnia skorzystać z promocji? Jak się okazuje, rozwiązanie takiego problemu jest na wyciągnięcie ręki – jest to szybka pożyczka przez Internet na konto, którą możesz otrzymać dosłownie w 15 minut.

Pożycz online już od 100 zł i wybierz wygodny termin spłaty

Jeżeli dodatkowa gotówka rzeczywiście potrzebna jest ci natychmiast, nie ma sensu tracić czasu na skomplikowane formalności wymagane przy ubieganiu się o kredyt bankowy. Co więcej, jeśli pieniądze potrzebne są jedynie na chwilę (przecież niedługo tak czy owak wpłynie wypłata z pracy) i w niewielkiej wysokości (np. na zakupy), szkoda zaciągać zobowiązanie na wiele miesięcy i w zbyt wysokiej kwocie. A przecież najprostsze pożyczki bankowe udzielane są od 1000 zł i na okres minimum 3 miesięcy. Dużo lepszym rozwiązaniem jest pożyczka przez Internet na konto jaką w 15 minut można zaciągnąć w internetowym serwisie pożyczkowym Freezl.pl. Platforma proponuje pożyczki pozabankowe już od 100 zł do kilku tysięcy złotych, które spłacić można w dogodnym dla siebie terminie – również w ciągu tygodnia, jeśli np. za tydzień oczekuje się wpływu wynagrodzenia. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, ponieważ im krótszy termin spłaty się wybierze, tym mniej płaci się za usługę pożyczki!

Pożycz pieniądze w 15 minut przez komputer lub telefon

Pożyczka na konto FreezlW serwisie Freezl.pl wystarczy kwadrans, by uzyskać szybki kredyt przez Internet na konto. Aby z niego skorzystać, musisz mieć dostęp do Internetu – przez komputer stacjonarny lub dowolne urządzenie przenośne np. tablet lub smartfon. Od pieniędzy dzieli cię zaledwie kilka prostych kroków:

  • odwiedź stronę Freezl.pl i dokonaj szybkiej rejestracji w serwisie;
  • wskaż kwotę pożyczki, jaka cię interesuje oraz termin, w jakim chcesz ją spłacić;
  • wypełnij króciutki formularz (musisz w nim wpisać m.in. dane ze swojego dowodu osobistego);
  • potwierdź swój rachunek bankowy (musisz mieć konto na własne nazwisko);
  • zaczekaj chwilę na decyzję kredytową;
  • ciesz się gotówką na koncie!

Serwis Freezl.pl działa tak szybko, że twoja pożyczka przez Internet na konto powinna trafić w ciągu kilkunastu minut od momentu złożenia wniosku. Od razu możesz ją wykorzystać na co tylko chcesz – na przykład na udane zakupy w ulubionym sklepie.

W JAKIM CZASIE OTRZYMAM POŻYCZKĘ:

Niezawodna pożyczka na konto kiedy tylko chcesz

Jeśli interesuje cię szybka pożyczka na konto, ale akurat nie masz dostępu do Internetu, z pomocą także przychodzi serwis Freezl. Wystarczy, że będziesz zarejestrowany na platformie, by móc w każdej chwili ubiegać się o pożyczkę także przez telefon, dzwoniąc na numer telefonu (022) 87 383 87. Wniosek o pożyczkę złożysz już podczas jednej rozmowy telefonicznej, a pieniądze na konto otrzymasz tak szybko, jak to możliwe. Taka forma zamawiania pożyczki przydaje się, gdy jesteśmy poza domem np. w galerii handlowej lub na wakacjach. Jeśli masz dostęp do Internetu i jesteś już zarejestrowany w serwisie Freezl, także masz możliwość szybszego załatwienia gotówki. Wystarczy że do serwisu zalogujesz się za pomocą swojego konta na Facebooku – wówczas twój wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony w okamgnieniu.

Pożyczka online na konto od Freezl to najwygodniejsze rozwiązanie, gdy potrzebuje się bardzo pilnie dodatkowej gotówki. Dzięki temu, że firma pracuje przez 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, wnioskowanie o pożyczkę możliwe jest w każdej chwili. Do otrzymania pożyczki wystarczy mieć dowód osobisty i swój rachunek w banku – chwilówki Freezl są to pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach.