Kwota
100 7000
Okres dni
1 65
Pożyczasz
  zł
Prowizja
  zł
Oprocentowanie
  zł
Dzień spłaty
 
Do spłaty
  zł
RRSO
  %
Głowna > Pożyczki w 15 minut

Pożyczki online w 15 minut - szybko z freezl

Czy w 15 minut można załatwić dodatkową gotówkę? Aż trudno w to uwierzyć, ale jest to dzisiaj możliwe i wcale nie chodzi o pożyczenie pieniędzy od znajomych lub rodziny. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym każdy może skorzystać z wygodnej i szybkiej pożyczki online w 15 minut, jeśli tylko posiada komputer lub urządzenie przenośne z dostępem do Internetu. Jak to w praktyce działa, można przekonać się choćby na stronie serwisu pożyczkowego Freezl.pl, gdzie oferowana jest szybka pożyczka w 15 min bez zaświadczeń o zarobkach.

Czym jest platforma pożyczkowa Freezl?

Pożyczki w 15 minutSerwis Freezl to nowoczesna platforma internetowa, która od wielu lat pomaga swoim klientom w pozyskaniu dodatkowej gotówki. Priorytetem jej działania jest SZYBKOŚĆ, dlatego stosuje innowacyjny sposób składania wniosków o pożyczkę, a także uproszczone metody ich weryfikacji. Dzięki takim rozwiązaniom jak możliwość logowania się do serwisu za pomocą konta na Facebooku, ubieganie się o pożyczkę jest bardzo łatwe i niemal błyskawiczne.

W serwisie dostępne są szybkie pożyczki krótkoterminowe w kwocie od 100 do 7000 zł, które:

 • można przeznaczyć na każdy cel;
 • nie wymagają żadnych zabezpieczeń;
 • są udzielane bez zaświadczeń o dochodach;
 • do ich otrzymania wystarczy dowód osobisty i konto w banku.

We Freezl dostępna jest więc tak popularna dzisiaj chwilówka w 15 minut, która najczęściej zaspokaja bardzo pilne potrzeby gotówkowe związane na przykład z niespodziewanymi wydatkami.

Pożyczki online w 15 minut od Freezl jako jedne z niewielu na polskim rynku udzielane są bez limitów wiekowych i bez limitów kwotowych dla nowych klientów!

Pożyczka w 15 min na koncie – jak to możliwe?

Platforma Freezl znalazła sposób na to, by sprostać wymaganiom współczesnych pożyczkobiorców, którzy coraz częściej potrzebują zdobyć pieniądze na już, bez zbędnych formalności i długiego czekania na decyzję kredytową. W tym celu maksymalnie uprościła procedurę składania wniosku o pożyczkę i jego rozpatrywania – wszystko po to, żeby rzeczywiście zapewnić klientom dostęp do pożyczki przez Internet w 15 minut.

Uproszczenie to polega między innymi na:

 • umożliwienie logowania się do serwisu za pomocą konta na Facebooku;
 • rezygnacji z wymagania od klientów zaświadczeń o zarobkach i skanów dowodu (wystarczy dane z dowodu wpisać w formularz online);
 • wprowadzeniu prostej i bezpłatnej metody weryfikacji konta bankowego, którą przeprowadza się TYLKO RAZ (przy kolejnych pożyczkach nie jest to już wymagane);
 • szybkiej weryfikacji wniosku;
 • szybkiej decyzji o udzieleniu pożyczki (w ciągu kilku minut od złożenia wniosku);
 • natychmiastowego przelewu pieniędzy na konto pożyczkobiorcy;
 • obsłudze klientów przez 7 dni w tygodniu przez 24 h.

To wszystko sprawia, że klienci serwisu Freezl zawsze mogą liczyć na to, że rzeczywiście otrzymają upragniony kredyt w 15 minut. Jedynym powodem wydłużenia czasu oczekiwania na pieniądze są dni świąteczne, w których po prostu banki nie pracują, na co Freezl nie ma żadnego wpływu.

Pożyczki online w 15 minut proponowane na platformie internetowe Freezl znane są z tego, że rzeczywiście potrafią rozwiązać problem nagłego zapotrzebowania na dodatkową gotówkę. Od niedawna klienci serwisu mogą również o pożyczkę ubiegać się jeszcze szybciej telefonicznie, co jest niezwykle przydatne, gdy akurat nie ma się dostępu do Internetu. Czy można dzisiaj pożyczyć pieniądze szybciej niż w internetowym serwisie pożyczkowym? Raczej nie. Gotówka online w 15 minut oferowana przez firmy pożyczkowe jest najlepszym sposobem na uzupełnienie braków na koncie bankowych, jeśli rzeczywiście zależy nam na szybkim zastrzyku pieniędzy i na uniknięciu zbędnych formalności.