Kwota
100 5000
Okres dni
1 65
Pożyczasz
  zł
Prowizja
  zł
Oprocentowanie
  zł
Dzień spłaty
 
Do spłaty
  zł
RRSO
  %
Jak to działa

Co trzeba zrobić

1. Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki

1. Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki - 500, 1000 czy 5000 zł - to zależy od Ciebie, ile potrzebujesz. Zaznacz na pasku wysokość pożyczki i wybierz termin, w jakim zamierzasz ją spłacić. Po chwili wyświetli Ci się również całkowity koszt pożyczki, razem z opłatami dodatkowymi.

2. Wypełnij formularz on-line

2. Wypełnij formularz on-line - Wypełnij prosty formularz, który jest niezbędny do podjęcia pozytywnej decyzji. Sprawdź, czy wszystkie dane są poprawne - to warunek do tego, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Na tym etapie możesz zalogować się przy pomocy np. Facebooka.

3. Zweryfikuj rachunek bankowy

3. Zweryfikuj rachunek bankowy - Po akceptacji kolejnym krokiem jest niezbędna weryfikacja Twojego konta bankowego, na który w przyszłości przelejemy szybką pożyczkę. Proces ten jest jednorazowy, dla każdego nowego użytkownika.

4. Ciesz się szybką pożyczką

4. Ciesz się szybką pożyczką - kolejnym etapem jest przelanie pieniędzy na Twoje konto. Zwykle trwa to od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

5. Zwrot pożyczki

5. Zwrot pożyczki - ostatnim etapem jest zwrot pożyczonych pieniędzy. Pamiętaj, że jeśli z różnego powodu nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w określonym terminie, niezbędny będzie kontakt z nami w celu rozwiązania problemu.