Horoskop finansowy 2019 rok
Płaca minimalna i minimalna stawka godzinowa 2019 w Polsce
15 stycznia, 2019
Horoskop finansowy 2019 rok
Black Friday 2019 – 29 listopada
18 stycznia, 2019
Horoskop finansowy 2019 rok

Wiele osób, jeśli nawet nie wierzy w horoskopy, interesuje się swoim znakiem zodiaku. Niejednokrotnie horoskop w sposób przenikliwy i celny przepowiada zdarzenia, spotkania, miłości, ale również zdarzenia w sferze finansowej. My także postanowiliśmy postawić horoskop, ale przede wszystkim finansowy.

Do czytania horoskopów przyznaje się 45% Polaków, ale tylko 3% ankietowanych przez CBOS deklaruje, że postępuje zgodnie z tym, co wyczyta w przepowiedni. Najczęściej horoskopami interesują się panie, rzadziej – panowie Kwestie finansowe interesują jednak wszystkich, dlatego przygotowaliśmy horoskop finansowy.

Horoskop – trochę historii

Skąd się wziął horoskop? Oto informacje w pigułce:

Horoskop finansowy 2019 rok

  • Horoskop znany był już w świecie starożytnym. Ówcześni astrologowie określali predyspozycje i ograniczenia człowieka w zależności od dnia, w którym się urodził, a nawet w zależności od godziny narodzin.
  • Przy opracowaniu horoskopu kluczową rolę gra data urodzenia, dlatego duże znaczenie przypisywane jest również znakom zodiaku.
  • Znaki zodiaku to dwanaście gwiazdozbiorów. Przez nie z kolei przechodzi koło zakreślane przez naszą planetę krążącą wokół Słońca. Tak przynajmniej twierdzą astrologowie.
  • Pierwsze horoskopy były stawiane przez mieszkańców Mezopotamii.
  • Do Oświecenia astrologia była uważana za naukę, a osoby ją uprawiające cieszyły się popularnością wśród królów i zwykłych ludzi.
  • W XVII wieku pozycja astrologii uległa pogorszeniu, została usunięta z uniwersytetów i zepchnięta do roli pseudonauki.

My jednak zapytaliśmy zaprzyjaźnionego astrologa o prognozy finansowe dla poszczególnych znaków zodiaku.

Znaki zodiaku – charakterystyka

Data urodzenia Znak zodiaku Charakterystyka osoby spod danego znaku zodiaku
21.03 – 19.04 Baran ambitny, odważny, niezależny, niecierpliwy i impulsywny
20.04 – 22.05 Byk wytrwały, niezawodny, cierpliwy, uparty i zaborczy
23.05 – 21.06 Bliźnięta energiczny, dowcipny, pomysłowy, impulsywny i nerwowy
22.06 – 22.07 Rak wrażliwy, troskliwy, lojalny, kapryśny i uparty
23.07 – 23.08 Lew pewny siebie, ambitny, lojalny, egoistyczny i próżny
24.08 – 22.09 Panna efektywna, przenikliwa, uważna, zrzędliwa i nietolerancyjna
23.09 – 22.10 Waga sprawiedliwa, taktowna, romantyczna, egoistyczna i uległa
23.10 – 21.11 Skorpion dynamiczny, przenikliwy, odważny, niepokorny i zazdrosny
22 11 – 21.12 Strzelec entuzjastyczny, spontaniczny, bezpośredni, zarozumiały i próżny
22.12 – 19.01 Koziorożec odpowiedzialny, cierpliwy, praktyczny, wymagający
20. 01 – 18.02 Wodnik ekscentryczny, niezależny, wierny, sarkastyczny i uparty
19.02 – 20.03 Ryby towarzyski, empatyczny, lojalny, egoistyczny i nieustępliwy

Baran

Niestety, dla osób spod znaku Barana pierwsze miesiące 2019 roku nie będą zbyt szczęśliwe w sferze związanej z pieniędzmi i pracą. Planeta Saturn, która obecna jest w obszarze horoskopu dla tego znaku, zapowiada wzrost rachunków i kosztów utrzymania. Do tego mogą pojawić się kłopoty z domowym budżetem.

Baran może spodziewać się poprawy sytuacji w marcu. Aby jednak osiągnąć sukces, musi zaryzykować. Horoskop na 2019 dla tego znaku zodiaku przewiduje sukcesy finansowe związane z szybkimi inwestycjami i błyskawicznym zyskiem. Osoby urodzone pod znakiem Barana powinny zainwestować na giełdzie lub skorzystać z funduszy inwestycyjnych. Ten rok sprzyja także przekwalifikowaniu i zmianie pracy.

Byk

Bieżący rok dla osób spod znaku Byka będzie dość trudny. Byki muszą znaleźć w sobie więcej pokory. Istotne jest to, aby już teraz zaczęły słuchać dobrych rad osób mających doświadczenie finansowe. Horoskop na 2019 dla Byka przewiduje przetasowania zawodowe. W ich wyniku Byki będą musiały zmienić swoje cele finansowe i zostaną zmuszone do korekty w planach inwestycyjnych. Zastrzyk gotówki i dobry czas do inwestycji finansowych zakończonych sukcesem pojawi się pod koniec wiosny.

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt powinny w bieżącym roku skupić się na cierpliwości, a jeśli już chcą działać, muszą to robić bardzo ostrożnie. Spokój i opanowanie sprawią, że zyski i sukces same się pojawią. Urodzeni pod tym znakiem zodiaku mogą w najbliższym czasie spodziewać się propozycji związanej z zagranicznym wyjazdem, w związku z tym warto zapisać się na kurs językowy.

Horoskop na 2019 dla Bliźniąt przewiduje trudniejszy okres pomiędzy marcem a lipcem. Wtedy należy zastanowić się nad swoim życiem i pracą. Natomiast trudności finansowych osoby urodzone pod tym znakiem mogą spodziewać się w okresie letnim. Nowe perspektywy i propozycje pojawią się w październiku. Wtedy warto mieć trochę gotówki na inwestycje.

Rak

W ciągu najbliższych 12 miesięcy osoby spod znaku Raka mogą spodziewać się sukcesów zawodowych, niewykluczone jest lepsze stanowisko w firmie i podwyżka pensji. Po pierwszych 6 miesiącach bieżącego roku urodzeni pod tym znakiem zodiaku powinni postawić na swój rozwój zawodowy i rozwój umiejętności związanych z inwestowaniem.

Horoskop na 2019 radzi Rakom oszczędność. To pozwoli zgromadzić zapas gotówki, gdy przyjdą kłopoty finansowe. Dodatkowe pieniądze warto mieć już latem, bo wtedy osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku będą wyjątkowo rozrzutne. Ostrożność wskazana jest pod koniec tego roku. Wtedy może pojawić się duże ryzyko związane z pieniędzmi. W tym czasie lepiej powstrzymać się od inwestycji i zaciągania pożyczek.

Lew

Najbliższe 12 miesięcy będzie okresem przełomowym dla osób urodzonych pod tym znakiem, zwłaszcza dla tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą albo są zatrudnieni w korporacji. Horoskop na 2019 przewiduje dla Lwa bardzo dobry czas. Może on spodziewać się intratnych propozycji, podwyżek, awansów, niespodziewanego napływu gotówki. Największe sukcesy pojawią się na początku lata.

Panna

Rok 2019 będzie szczęśliwy dla osób spod znaku Panny. Aby jednak osiągnąć sukces w pracy i w kwestii finansowej, muszą one trzymać ściśle przyjętych terminów. Jeśli Panna myśli o rewolucji w sferze zawodowej, powinna to zrobić już w I kwartale roku. Natomiast wszelkich ryzykownych inwestycji i interesów warto wystrzegać się w marcu, lipcu i listopadzie. Horoskop na 2019 przewiduje dla Panny dobrą passę finansową w czerwcu. Właśnie wtedy osoby spod tego znaku powinny zainwestować i to najlepiej długoterminowo.

Horoskop finansowy 2019 rok

Waga

2019 rok rozpocznie się dla Wagi niezbyt korzystnie i może przynieść kłopoty osobiste. Za to będzie to dobry okres, aby skupić się na poprawie w sferze finansowej i na przyspieszeniu w karierze zawodowej. Warto wtedy skorzystać z kursów, szkoleń itp. Poprawa sytuacji nastąpi w kwietniu, wtedy cel na najbliższe miesiące i lata stanie się jasny. Właśnie w kwietniu można zawalczyć o awans, a nawet zmienić pracę. Horoskop na 2019 wróży lepszą sytuację finansową po kwietniu. Wtedy Waga może spodziewać się napływu gotówki.

Skorpion

Początek roku będzie dla Skorpionów trudny, mogą one odczuwać potrzebę zmian, np. pracy. Jednak to właśnie sfera związana z pracą i pieniędzmi może przynieść osobom spod tego znaku sukces w najbliższych miesiącach. Warto zawalczyć o awans lub podwyżkę. Horoskop na 2019 wskazuje na ostrożność w sferach związanych z inwestycjami w pierwszych dwóch kwartałach tego roku. Sytuacja polepszy się w listopadzie i wtedy Skorpiony mogą spodziewać się przypływu gotówki.

Strzelec

Najbliższe miesiące będą bardzo pracowite dla Strzelców. Powinny one bardzo zaangażować się w swoją pracę i uważać podczas podpisywania zobowiązań i umów. Jednocześnie najbliższe miesiące będą sprzyjać nauce i dokształcaniu. Osoby urodzone pod tym znakiem będą miały dobrą passę podczas podnoszenia kwalifikacji oraz studiów. Horoskop na 2019 radzi Strzelcom przede wszystkim skupić się na domowym budżecie. Lepsze perspektywy finansowe pojawią się w październiku.

Koziorożec

Najbliższy rok dla osób urodzonych pod znakiem Koziorożca będzie bardzo pomyślny, zwłaszcza w sferze zawodowo-finansowej. Horoskop na 2019 wskazuje przypływ dużej gotówki, np. spadek. Dodatkowo osoby urodzone po tym znakiem zodiaku mogą spodziewać się nowych wyzwań i projektów. To doskonały rok, żeby zwrócić uwagę na możliwości inwestycyjne w nieruchomości.

Wodnik

2019 rok zapowiada się dla Wodnika bardzo dobrze, będzie pracowity, a jednocześnie stabilny, jeśli chodzi o inwestycje i sytuację finansową. Osoby spod tego znaku zodiaku wyjątkowo cenią sobie wolność, dlatego powinny skorzystać z szansy, jaką da im propozycja pracy zdalnej. To pozwoli im dysponować swoim czasem oraz zapewni stabilność finansową.

Ryby

W roku 2019 Ryby powinny być bardzo ostrożne nie tylko w kontaktach ze współpracownikami, ale również podpisując dokumenty i umowy. Aktywny czas, jeśli chodzi o pracę i inwestycje, czeka osoby spod tego znaku pod koniec wiosny i latem. Horoskop na 2019 przewiduje wtedy przypływ gotówki, ale również problemy zawodowe. Z inwestycjami i ryzykownymi decyzjami finansowymi warto poczekać do października, wtedy będzie najlepszy czas na pomnażanie pieniędzy

Tak wygląda nasz horoskop finansowy. Jednym znakom wróży powodzenie finansowe, innym – wskazuje możliwe problemy. Należy oczywiście traktować to z przymrużeniem oka. Wasza sytuacja finansowa i wasze sukcesy inwestycyjne zależą przecież przede wszystkim od Was samych. Pamiętajcie także, że zawsze macie wsparcie we Freezl, gdy pojawią się problemy z gotówką. Zamiast sięgać wtedy po horoskop, lepiej zajrzeć na naszą stronę i skorzystać z naszej oferty pożyczki. Zapraszamy już teraz!

 

Rate this post

Komentarze są wyłączone.