Prezenty na Święta: jak zaskoczyć dziecko
Czemu wzorowi uczniowie pracują na dwójkarzy i na czym polega tajemnica ich sukcesu?
Sierpień 7, 2019

Prezenty na Święta: jak zaskoczyć dziecko

Prezenty na Święta: jak zaskoczyć dziecko

Przed nami tak wiele magicznych świąt zimowych – Mikołajki, Boże Narodzenie, Sylwester. Każde święto ma swoje tradycje, do głównej z nich należy dawanie prezentów. Kto najbardziej lubi niespodzianki? Oczywiście, że dzieci! Jeśli nie miałeś czasu na przygotowanie niespodzianki, przeczytaj nasz artykuł. Twoje dzieci i krewni będą zachwyceni.

Co na prezent dla chłopca?

Prezenty na Święta: jak zaskoczyć dziecko
  • Farma mrówek. Odwróć uwagę chłopców od wirtualnych gier i pokaż, że prawdziwy świat jest nie mniej ciekawy. Na farmie mrówek można nie tylko obserwować owady, ale także budować dla nich areny, przejścia i domy.
  • Skuter żyroskopowy. Idealny prezent dla chłopców, którzy kochają szybkość. Możesz kupić odpowiedni kaskę i ochronę do zestawu.
  • Tor wyścigowy. Nie ma znaczenia, ile lat ma Twoje dziecko, 2 lub 15, samochodów i wszystko co z nimi jest związane zawsze będzie za mało. Tor wyścigowy to będzie naprawdę hit!

Co na prezent dla dziewczynki?

Prezenty na Święta: jak zaskoczyć dziecko
  • Domek dla lalek. Nowoczesne domki są wyposażone w mebelki, akcesoria i nawet światła. Lalki będą żyły w wygodzie, a dziecko będzie pod wrażeniem jeszcze przez kilka tygodni.
  • Zestaw kreatywny. Wszystkie dzieci uwielbiają majsterkować. Malowanie po numerach, tworzenie dekoracji lub budowanie zoo jest bardzo interesujące.
  • Książka. Fascynująca opowieść o księżniczkach lub odważnych badaczy przypadnie każdemu do gustu.

Uzupełnij swój portfel dzięki Freezl – starczy Ci na spełnienie wszystkich marzeń 🙂

Jak dać oryginalny prezent?

Zostawić prezent pod poduszką to pomysł banalny i nudny. Podrzucamy pomysły, jak zaskoczyć i zainteresować dziecko.

  • Mapa skarbów. Narysuj magiczny świat i pozwól dziecku poczuć się bohaterem Piratów z Karaibów. Schowaj prezent głębiej i dodaj kilka trudnych zadań – duch podniecenia i przygody rozprzestrzeni się na całą rodzinę.
  • Questing. Spróbuj utorować drogę do niespodzianki za pomocą małych wskazówek i zadań. Możesz zadawać logiczne łamigłówki, ćwiczenia, a nawet poprosić o zaśpiewanie świątecznej piosenki.
  • Gra w zgadywanie. Poproś dziecko, aby odgadło, jak będzie wyglądał jego prezent. Dziecko otrzymaj prezenty tylko wtedy, gdy poda poprawną odpowiedź. Daj małe wskazówki, ale nie poddawaj się – będzie o wiele więcej zabawy.

Pamiętaj, że prezent nie jest tak ważny, jak uwaga. Dziecko będzie cieszyło się nawet najmniejszą niespodzianką.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *