Prezenty na Święta: jak zaskoczyć dziecko
Czemu wzorowi uczniowie pracują na dwójkarzy i na czym polega tajemnica ich sukcesu?
7 sierpnia, 2019
Prezenty na Święta: jak zaskoczyć dziecko
Tarcza antykryzysowa (zwolnienie z ZUS, pożyczka, subwencja, postojowe) – hit czy kit?
7 grudnia, 2020
Prezenty na Święta: jak zaskoczyć dziecko

Przed nami tak wiele magicznych świąt zimowych – Mikołajki, Boże Narodzenie, Sylwester. Każde święto ma swoje tradycje, do głównej z nich należy dawanie prezentów. Kto najbardziej lubi niespodzianki? Oczywiście, że dzieci! Jeśli nie miałeś czasu na przygotowanie niespodzianki, przeczytaj nasz artykuł. Twoje dzieci i krewni będą zachwyceni.

Co na prezent dla chłopca?

Prezenty na Święta: jak zaskoczyć dziecko
  • Farma mrówek. Odwróć uwagę chłopców od wirtualnych gier i pokaż, że prawdziwy świat jest nie mniej ciekawy. Na farmie mrówek można nie tylko obserwować owady, ale także budować dla nich areny, przejścia i domy.
  • Skuter żyroskopowy. Idealny prezent dla chłopców, którzy kochają szybkość. Możesz kupić odpowiedni kaskę i ochronę do zestawu.
  • Tor wyścigowy. Nie ma znaczenia, ile lat ma Twoje dziecko, 2 lub 15, samochodów i wszystko co z nimi jest związane zawsze będzie za mało. Tor wyścigowy to będzie naprawdę hit!

Co na prezent dla dziewczynki?

Prezenty na Święta: jak zaskoczyć dziecko
  • Domek dla lalek. Nowoczesne domki są wyposażone w mebelki, akcesoria i nawet światła. Lalki będą żyły w wygodzie, a dziecko będzie pod wrażeniem jeszcze przez kilka tygodni.
  • Zestaw kreatywny. Wszystkie dzieci uwielbiają majsterkować. Malowanie po numerach, tworzenie dekoracji lub budowanie zoo jest bardzo interesujące.
  • Książka. Fascynująca opowieść o księżniczkach lub odważnych badaczy przypadnie każdemu do gustu.

Uzupełnij swój portfel dzięki Freezl – starczy Ci na spełnienie wszystkich marzeń 🙂

Jak dać oryginalny prezent?

Zostawić prezent pod poduszką to pomysł banalny i nudny. Podrzucamy pomysły, jak zaskoczyć i zainteresować dziecko.

  • Mapa skarbów. Narysuj magiczny świat i pozwól dziecku poczuć się bohaterem Piratów z Karaibów. Schowaj prezent głębiej i dodaj kilka trudnych zadań – duch podniecenia i przygody rozprzestrzeni się na całą rodzinę.
  • Questing. Spróbuj utorować drogę do niespodzianki za pomocą małych wskazówek i zadań. Możesz zadawać logiczne łamigłówki, ćwiczenia, a nawet poprosić o zaśpiewanie świątecznej piosenki.
  • Gra w zgadywanie. Poproś dziecko, aby odgadło, jak będzie wyglądał jego prezent. Dziecko otrzymaj prezenty tylko wtedy, gdy poda poprawną odpowiedź. Daj małe wskazówki, ale nie poddawaj się – będzie o wiele więcej zabawy.

Pamiętaj, że prezent nie jest tak ważny, jak uwaga. Dziecko będzie cieszyło się nawet najmniejszą niespodzianką.

[button title="Wziąć szybkie pieniądze" link="https://freezl.pl/jak-to-dziala" target="_blank" align="center" icon="" icon_position="" color="#0055ff" font_color="#fff" size="2" full_width="" class="" download="" rel="" onclick=""]

[share_box]
5/5 - (1 vote)

Komentarze są wyłączone.