Pospiesz się kupić prezenty na Mikołajki!
Sekrety systemu szybkich pożyczek Freezl: jak poprawnie złożyć wniosek i otrzymać pieniądze (instrukcja krok po kroku)
4 grudnia, 2017
Pospiesz się kupić prezenty na Mikołajki!
Co się stanie, jeśli nie zdążysz zwrócić pożyczki na czas: opcje rozwiązania problemu
17 grudnia, 2017
Pospiesz się kupić prezenty na Mikołajki!

Już niebawem z nieba spadnie biały puch, w uszach zabrzmi dźwięk świątecznych piosenek, a my obudzimy się z myślą, że nie mamy prezentu na Mikołaja dla naszych znajomych i rodziny. Nie musi być jednak tak jak zawsze. W tym roku zadziałaj zapobiegawczo – pomożemy Ci w tym! Możesz spokojnie zdążyć przed 6 grudnia. Przygotowaliśmy zestawienie pomysłów, które idealnie sprawdzą się jako prezent na Mikołajki dla chłopaka, dziewczyny, męża czy przyjaciółki. Jesteś ciekawy, co znalazło się w naszym zestawieniu?

Prezenty na Mikołaja – kim jest Święty Mikołaj?

Święty Mikołaj przedstawiany jest jako starszy poczciwy Pan z siwą brodą w czerwono-białym stroju. Nie ma chyba ani jednego małego dziecka, które z wypiekami na twarzy nie czekałoby na jego wizytę. A kim tak naprawdę jest Święty Mikołaj? 6 grudnia obchodzimy święto człowieka, którego kult znany jest na całym świecie. Jego największym dokonaniem była bezinteresowna pomoc biednym ludziom. Dla tych ludzi, kiedy nawet żywność była ogromnym prezentem, który chronił przed śmiercią. Przyjęło się więc, że w związku z tym świętem otrzymujemy prezenty od Mikołaja.

Czy wiedziałeś, że:

  • Ponad 300 kościołów w Polsce ma za patrona Św. Mikołaja?
  • Imię Mikołaja było zawsze cenione w naszym kraju – zobacz tylko na Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja i wielu innych.
  • W Polsce jest wiele nawet malutkich miasteczek, których nazwa pochodzi od imienia Mikołaja – najpopularniejsze to przede wszystkim: Mikołajki i Mikołów.
  • Święty Mikołaj czuwa także jako patron marynarzy i rybaków.

Prezent na Mikołajki dla dzieci – czym obdarować najmłodszych?

Na 6 grudnia zwykle najbardziej czekają małe dzieci. Radość i szczęście na buzi pociech jest bezcenne. Warto jednak zastanowić się jaki prezent dla dziecka będzie najlepszy. Co warto wziąć pod uwagę podczas poszukiwań? Jest kilka bardzo ważnych elementów, przede wszystkim:

  • wiek dziecka,
  • płeć,
  • zainteresowania

 

  • Wskazówka: Jeżeli kupujesz prezent na Mikołaja nie dla swojego dziecka, ale np. dla chrześniaka lub dziecka przyjaciół – zapytaj wcześniej czy dany upominek będzie mile widziany. Niektórzy rodzice nie prezentują swoim dzieciom plastikowych zabawek czy słodyczy – warto wziąć to pod uwagę.

Jaki prezent na Mikołaja będzie odpowiedni dla dziewczynki?

Strzałem w dziesiątkę niemal w każdym przypadku będzie lalka. Zorientuj się jaka bajka aktualnie jest “na topie” – to wyznaczy Ci pewien tor, którym powinieneś się poruszać podczas trudnych wyborów. Dziewczynki już od najmłodszych lat zwracają uwagę na swoją urodę, dlatego fajnym prezentem może okazać się zestaw małej damy z dziecięcymi kosmetykami lub biżuterią. Taki upominek sprawi, że każda dziewczynka poczuje się wyjątkowo. Możesz postawić także na bardziej kreatywne zabawki – wszelkiego rodzaju gry czy zestawy “zrób to sam”. Koniecznie jednak dopasuj taki zestaw do wieku dziecka, aby nie było rozczarowane zbyt niskim poziomem trudności.

Prezent na Mikołaja dla chłopaka – co wybrać?

W ofercie różnych sklepów znajdziesz pomysły na upominki dla chłopaków. Najczęściej jednak są to samochody, które na większości małych dżentelmenów nie robią żadnego wrażenie. Zastanawiasz się jaki zamiennik samochodu wybrać? Wiele zależy od wieku dziecka. Jeżeli jednak ma powyżej 4 lat to odpowiednie będą metalowe szkielety pojazdów, które chłopiec będzie mógł sam skręcić przy pomocy specjalnych śrubek. Jeżeli dziecko nie przepada za motoryzacją, to warto rozważyć np. zestawy małego chemika lub odkrywcy. Producenci oferują wiele tego typu rozrywek np. stworzenie własnego wulkanu. Możesz postawić także na piłkarskie gadżety lub wyposażenie małego strażaka.

Prezent na Mikołajki w szkole

Dzieci w wieku szkolnym zazwyczaj organizują swoje Mikołajki klasowe. Podczas losowania przydzielana jest osoba, której należy kupić upominek. Z góry zostaje określona kwota. Jaki prezent na Mikołajki do 20 lub 30 złotych wybrać dla koleżanki, lub kolegi dziecka? W tym przypadku warto postawić na jakieś edukacyjne pozycje i jakiś drobiazg, który sprawi radość. Możesz poszukać inspirujących książek i gier planszowych, które zawsze są mile widziane, a przede wszystkim mieszczą się w określonym przedziale cenowym. Może także zdarzyć się, że podczas losowania Twojemu dziecku przypadnie prezent dla nauczyciela na Mikołajki. Jak poradzić sobie z takim zmartwieniem? Podejdź do sprawy kreatywnie! Postaraj się

zaobserwować, jaki kolor lubi wychowawca. Może lubi apaszki lub inne dodatki? Doskonałym pomysłem może być dodatek do torebki np. brelok w ciekawym wzorze.

Jaki prezent na Mikołajki dla dziewczyny?

Mogłoby się wydawać, że z prezentem dla bliskiej osoby będzie łatwiej. Czy jednak faktycznie tak jest? W przypadku, kiedy zależy nam na drugiej osobie – niezależnie czy jest to chłopak, czy dziewczyna – chcemy ofiarować jej wszystko, co najlepsze. Warto jednak ustalić pewne zasady, na których wzajemnie się obdarowujemy. Podstawowa kwestia to kwota. Jeżeli wspólnie z partnerem nie ustalicie tej sprawy, może zdarzyć się krępująca sytuacja, w której jedna ze stron dostanie dużo droższy prezent. Warto tego uniknąć. Jeżeli chodzi o prezent na Mikołajki dla dziewczyny lub chłopaka, jest jednak łatwiej. Wiemy, co druga osoba lubi – możemy sprezentować jej ulubione perfumy lub jakąś część garderoby, która na pewno trafi w gusta i zostanie wykorzystana.

Co jako prezent dla przyjaciółki na Mikołajki?

Jeżeli jesteś w bliskich relacjach ze znajomymi, to możecie urządzić swoje Mikołajki. Pojawia się jednak pytanie, jaki prezent dla przyjaciela będzie odpowiedni? Pracując wspólnie możesz zaobserwować co lubi druga osoba. Świetnym pomysłem może okazać się ciekawy kubek personalizowany lub akcesoria, które na pewno znajdą swoje zastosowanie – spinacze w ciekawych kształtach i kolorach, kalendarz z cytatami, tablica przypominająca planner. A może książka związana z hobby Twojej przyjaciółki? Kiedy jesteście w bliskich relacjach możesz także wprost zapytać, co druga osoba chciałaby otrzymać i z czego cieszyłaby się najbardziej. Często jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ masz pewność, że prezent na Mikołajki będzie w stu procentach trafiony, a druga osoba będzie zadowolona.

Mikołajki w sieci – jaki prezent na takie Mikołajki kupić?

Mikołajki w sieci to stosunkowo nowy trend, który jednak zyskuje na popularności. Na czym polega? W zabawie biorą udział osoby prowadzące konto na portalach społecznościowych – Facebooku i Instagramie. Jedna z takich osób dodaje informację na swoim koncie, że organizuje zabawę. Następnie określa czas, w którym można się zgłaszać. Po zakończeniu zgłoszeń tworzona jest grupa i ustalane są zasady zabawy – kwestie losowania par, które kupują sobie upominki, koszt prezentu czy szczegóły dotyczące wysyłki prezentu lub osobistego przekazania upominku. W parach ustalane są natomiast kwestie samego prezentu – czy ma to być całkowita niespodzianka, czy prezent w jakimś obszarze tematycznym. Prezent na Mikołajki dla nieznajomego z sieci nie musi okazać się problemem. Można prześledzić profil drugiej osoby i znaleźć idealnie dopasowany upominek.

Prezent na Mikołajki dla babci lub dziadka

Kupujesz drobny prezent na Mikołajki dla każdego członka rodziny? Potrzebujesz inspiracji na prezent dla babci lub dziadka? Poszukaj na Allegro! Znajdziesz tam posegregowane tematycznie upominki. Zastanawiasz się jaki wybór będzie najlepszy? Starsze osoby lubią sentymentalne prezenty. Doskonały będzie kalendarz ze zdjęciami całej rodziny, fotoalbum lub książka z dedykacją. Babcia lub dziadek docenią prezent, który przekazany jest prosto z serca – może to być upominek do 20 złotych.

Fajny prezent na Mikołajki a brak funduszy – co zrobić?

Chcesz sprawić drugiej osobie prezent, ale nie masz gotówki? Taka sytuacja może zdarzyć się każdemu – nie musisz się martwić. Możesz skorzystać z pomocy, która dostępna jest na rynku. O czym mowa? Słyszałeś kiedyś o szybkiej pożyczce – chwilówce? To może być rozwiązanie Twoich problemów. Sprawdź promocje dostępne na stronie Freezl.pl. Wystarczy, że wybierzesz kwotę, którą chcesz pożyczyć, określisz czas spłaty pożyczki i wypełnisz formularz. To jedyne formalności, które musisz załatwić, aby móc sprawić swoim bliskim fajny prezent na Mikołajki. Nie zwlekaj – skorzystaj z rozwiązania swoich problemów już dzisiaj. Szybka pożyczka w 15 minut dostępna jest na wyciągnięcie ręki.

Nie zdążyłeś kupić prezentów dla dzieci, rodziny czy przyjaciół? Jeszcze masz czas!

Weź szybkie pieniądze na prezenty, jesteśmy gotowi zaoferować do 5 000 zł w 15 minut

 

 

 

Komentarze są wyłączone.