Jak klienci Freezl.pl stają się gwiazdami raportów BIK
Zima już blisko: weź pożyczkę dziś i do końca listopada nie płać oprocentowania, oferta jest dla wszystkich klientów!
29 listopada, 2017
Jak klienci Freezl.pl stają się gwiazdami raportów BIK
Sekrety systemu szybkich pożyczek Freezl: jak poprawnie złożyć wniosek i otrzymać pieniądze (instrukcja krok po kroku)
4 grudnia, 2017
Jak klienci Freezl.pl stają się gwiazdami raportów BIK

BIK jest największym polskim biurem kredytowym. Każdy bank,udziela pożyczek klientowi, dopiero po pobraniu raportu, o potencjalnym kredytobiorcy w bazie BIK i sprawdzeniu, czy wcześniej, nie miał problemów ze spłatą długów. Jest to niesprawiedliwe podejście, które nie przynosi korzyści ani bankom, ani kredytobiorcom. Freezl.pl opracował unikalny schemat relacji z klientem, gdzie ranking kredytowy BIK nie odgrywa żadnej roli, w uzyskaniu kredytu. Ale jeśli, kredytobiorca w terminie zwraca pieniądze, jego ocena scoringowa w BIK wzrasta, co powoduje, że w przyszłości otwierają się  przed nim wszystkie drzwi, do innych tego typu firm kredytowych.

Jak to działa

 1. Pożyczkobiorca składa wniosek na Freezl.pl
 2. System skoringowy Freezl.pl automatycznie sprawdza jego zdolność kredytową. Trwa to kilka sekund.
 3. W tym czasie system sprawdza i analizuje tysięcy czynników, w tym weryfikuje zachowanie użytkownika na stronie i dane o nim, z ogólnodostępnych źródeł.
 4. To pozwala, otrzymać bardziej szczegółową informację o kliencie, sprawdzić jego zdolność kredytową, aniżeli oceniłaby to cyfry statystyczne, pobrane z raportów BIG. Również dlatego, nie pobieramy danych z BIKu, o naszych potencjalnych klientach.
 5. W ciągu kilku minut klient dostaje pieniądze na konto bankowe.
 6. Po spłacie kredytu przez klienta, przekazujemy jego dane do BIK, co pozwala rzetelnym kredytobiorcom, zwiększyć i polepszyć swoją historię kredytową, aby w przyszłości bez żadnych problemów, mogli uzyskać kredyt hipoteczny lub samochodowy. Zgodnie z informacją z raportów BIK, spłata zadłużenia w terminie, stanowi 76% wszystkich czynników, które wpływają na wyżej wymieniony ranking.

Jak klienci Freezl.pl stają się gwiazdami raportów BIK

Nieustannie walczymy o dyscyplinę finansową i pomagamy klientom realizować swoje zobowiązania. Informujemy klienta o każdym etapie otrzymania pożyczki, wysyłamy powiadomienia, które dotyczą spłaty pożyczki. Ocena punktowa nieuczciwych klientów pogarsza się, gdy przekazujemy dane o nich do BIK. Takim kredytobiorcom trudno jest uzyskać nową pożyczkę, nawet na małą kwotę.

4.1/5 - (15 votes)

5 Komentarze

 1. Małgorzata Szablowska pisze:

  Bardzo to obiecujace z Państwa strony.
  Tylko co zrobic,jesli nie posiada się konta bankowego,a wynagrodzenie otrzymuje sie drogą pocztowa?

  • Emilia, Kierownik Freezl.pl pisze:

   Witam,

   Należy mieć własne konto bankowe w polskim banku, w innym przypadku pożyczka nie może być udzielona. Nie potrzebujemy żadnych zaświadczeń o wynagrodzeniu.

 2. Grzegorz Misiak pisze:

  Mam pytanie poczebuje wydruk z BIK o swojch zadluzeniach w jakich bankach chciałbym spłacić dowiedziałem się tyle że mam ponat 11 tyś a mam możliwość wzięcia kredytu na spłatę zadluzeni

  • Emilia, Kierownik Freezl.pl pisze:

   Witam,

   Jeśli potrzebuje Pan mieć raport z BIK należy go pobrać na ich stronie.

   Jeśli chodzi o pożyczkę w naszej firmie, to BIK nie sprawdzamy dla podjęcia decyzji, natomiast sprawdzamy KRD oraz BigInfomonitor, w naszej firmie może Pan wnioskowaćo 5 000 zł.
   Pozdrawiam

 3. Krole pisze:

  Chcialbym oby to co mowicie tak rozowe i piękne. Choć wszystko jest możliwe bo pismo wszystko przyjmie tak jak i kartka. Dziękuję za miłe słowa.