Jak otrzymać darmową pożyczkę: szczegółowa instrukcja krok po kroku
Szef Izabeli spóźnia się z wypłatą wynagrodzenia. Znowu.
30 października, 2017
Jak otrzymać darmową pożyczkę: szczegółowa instrukcja krok po kroku
Każdy problem można rozwiązać już teraz – nie czekaj do pensji!
9 listopada, 2017
Jak otrzymać darmową pożyczkę: szczegółowa instrukcja krok po kroku

Freezl to serwis, który pomaga tysiącom Polaków otrzymywać szybką gotówkę przed wypłatą. Z przyjemnością wspieramy Cię finansowo w trudnych sytuacjach i każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby platforma internetowa Freezl była wygodniejsza i prostsza dla Ciebie.

Dlatego zespół Freezl uruchomił program lojalnościowy, dzięki któremu po raz kolejny chcemy Ci podziękować za wybór naszego serwisu! W tym artykule opiszemy proces uzyskania darmowej pożyczki i udzielimy odpowiedzi na najbardziej popularne pytania dotyczące programu lojalnościowego Freezl.

Co dostanie od programu lojalnościowego?

Co oznacza „darmowa pożyczka”?

Jak otrzymać darmową pożyczkę: szczegółowa instrukcja krok po kroku

 

Program lojalnościowy Freezl polega na możliwości otrzymania każdej 5. pożyczki za darmo. Darmowa pożyczka jest pożyczką, za którą nie płacisz odsetek, inaczej mówiąc, jest udzielona z prowizją 0%.

Na przykład, chcesz wziąć 2000 zł w Freezl. Po złożeniu wniosku  na Twój zweryfikowany rachunek bankowy zostają wysłane 2000 zł i przez okres (do 35 dni) do spłaty jest 2000 złotych – czyli nie przepłacasz i korzystasz z pieniędzy bez żadnego oprocentowania!

 

 

Jak uzyskać darmową pożyczkę?

Jak wziąć udział w programie lojalnościowym?

Jak otrzymać darmową pożyczkę: szczegółowa instrukcja krok po kroku

 

Możesz uzyskać za darmo każdą 5. pożyczkę, ale korzystanie z czterech poprzednich pożyczek, udzielonych przez Freezl, podlega następującym warunkom:

 

1 Korzystałeś z pożyczki 14 dni lub więcej;

2 Z wróciłeś należną kwotę w terminie, określonym podczas ubiegania się o pożyczkę

3 Pomiędzy datą spłaty pożyczki, a datą zaciągnięcia następnej pożyczki, nie powinno minąć więcej niż 30 dni.

 

I to wszystko! Te warunki są proste 🙂

Na przykład, jeśli zaciągnąłeś dwie pożyczki, i obie zostały objęte warunkami programu lojalnościowego, a trzecia pożyczka nie została zwrócona na czas (ona już nie uczestniczy w programie lojalnościowym), nie martw się! Oznacza to, że masz na Swoim koncie 2 pożyczki należące do programu lojalnościowego. Po prostu zwróć kolejną pożyczkę na czas, a będziesz o krok bliżej do darmowej pożyczki!

 

Otóż tylko te pożyczki, które odpowiadają trzem prostym warunkom, uczestniczą w programie lojalnościowym. Nie ma znaczenia, ile pożyczek masz faktycznie. Ale 4 pożyczki, odpowiadające warunkom programu lojalnościowego, gwarantują Ci 5. pożyczkę za darmo!

 

Jak się dowiem, ile moich pożyczek bierze udział w programie lojalnościowym,

i jak szybko mogę wziąć darmową pożyczkę?

 

Jak otrzymać darmową pożyczkę: szczegółowa instrukcja krok po kroku

Po każdej pożyczce, którą zaakceptował system Freezl, będzie wysłana informacja na Twój adres mailowy o statusie w programie lojalnościowym Freezl. W wiadomości będzie wskazano, ile masz na koncie pożyczek, które biorą udział w programie lojalnościowym.

Również w wiadomości będzie wskazano, ile pożyczek pozostało do 5. darmowej pożyczki. Jeśli pożyczka nie została zaliczona do programu – również zostaniesz o tym poinformowany.

 

 

Czy pożyczka bez oprocentowania ma ograniczenia?

 

Jak otrzymać darmową pożyczkę: szczegółowa instrukcja krok po kroku

Darmowa pożyczka może być udzielona od 100 do 5000 zł na okres do 35 dni w ciągu 15 minut.  Jest tylko jedno ograniczenie – kwota pożyczki bez oprocentowania nie może być większa od kwoty poprzedniej pożyczki.

Jeśli masz pytania, jak otrzymać pożyczkę bez oprocentowania albo chcesz dowiedzieć się więcej o programie lojalnościowym – skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Życzymy powodzenia i mamy nadzieję, że jest to początek naszej długoterminowej współpracy.

 

 

Podziel się wiadomością z przyjaciółmi!

 

 

5/5 - (1 vote)

2 Komentarze

 1. Krzysztof Kuriata pisze:

  Witam serdecznie Was Wszystkich. Mam do Was pytanie: Czy mogę ubiegać się o pożyczkę chwilówkę u Was i podać konto do przelewu pożyczki, które ja wpłacam co miesiąc za internet. Ponieważ nie mam swojego konta bankowego.

  • Emilia, Kierownik Freezl.pl pisze:

   Witam,

   Niestety warunkiem udzielenia pożyczki na naszej stronie jest posiadania konta bankowego i bycie właścicielem tego konta bankowego.