10 książek, które pomogą ci zostać bogatym
Jak zarabiać na youtube: Najlepsze pomysły na 2019 rok
26 grudnia, 2018
10 książek, które pomogą ci zostać bogatym
Jak rozliczyć pit 8c?
30 grudnia, 2018
10 książek, które pomogą ci zostać bogatym

Książki są kluczem do sukcesu i trudno byłoby go osiągnąć bez czytania! We współczesnym świecie człowiek jest otoczony ogromną ilością różnorodnej literatury, dlatego do kwestii wyboru książek do czytania trzeba podchodzić bardzo dokładnie. Postanowiliśmy ułatwić Ci sprawę i zebraliśmy zróżnicowaną ofertę książek, które codziennie będą Cię inspirować do zdobywania nowych szczytów życiowych, pomogą stać się bogatym i osiągnąć sukcesy – w efekcie spełnić wszystkie Twoje marzenia.

David Schwartz

„Magia myślenia na wielką skalę” („The Magic of Thinking Big”)

10 książek, które pomogą ci zostać bogatym

Zachęcamy do rozpoczęcia czytania tego rodzaju literatury od książki Dr Davida Schwartza, która już po kilku dniach od momentu publikacji przekształciła się w prawdziwy bestseller. D. Schwartz jest znanym ekspertem od motywacji oraz geniuszem w dziedzinie zarabiania pieniędzy. Często powtarza słynne powiedzenie Donald’a Trump’a: „Jeśli masz zamiar być wielkim mężczyzną, musisz myśleć na szeroką skalę!”.

Ta książka oferuje metodologiczne podejście do tego, jak możesz już dzisiaj uzyskać najlepsze wyniki w życiu biznesowym, w karierze, ale również w rodzinie. Po przeczytaniu tego ciekawego wydania na pewno będziesz wiedzieć, jakie kroki warto podjąć, by zrealizować swoje marzenia.

2

Carl Richards

„Finansowy plan na jedną stronę” („The one-page financial plan”)

10 książek, które pomogą ci zostać bogatym

Carl Richards jest znanym promotorem planowania finansowego. Często jest zapraszany na konferencje, a jego podręczniki z planowania sprzedawane są na całym świecie. Za pomocą wizualnych szkiców K. Richards upraszcza czytelnikowi zrozumienie złożonych terminów i dosłownie po wyliczeniu na palcach jednej ręki potrafi wyjaśnić podstawowe prawa ekonomii i inwestycji.

Ta książka jest zalecana wszystkim, nawet tym, którzy nie marzą o osiągnięciu sukcesu w biznesie. Dokładne rekomendacje pozwolą nie wydawać zbędnych pieniędzy na zakupy i nie dać się złapać na marketingowe haczyki. Ponadto, zdaniem autora, finansowy sukces jest możliwy wyłącznie pod warunkiem ścisłej dyscypliny. W proponowanej książce na pewno znajdziesz porady, za pomocą których w końcu doprowadzisz do ładu swój portfel oraz uporządkujesz myśli i  przestaniesz bezmyślnie wydawać pieniądze na swoje nieuzasadnione zachcianki.

3

Robert Kiyosaki i Tom Whellwright

„Dlaczego bogaci się bogacą” („Why the Rich Are Getting Richer„)

10 książek, które pomogą ci zostać bogatym

Robert Kiyosaki jest amerykańskim przedsiębiorcą, inwestorem i założycielem firmy edukacyjnej, która uczy tego, jak radzić sobie z finansami osobistymi. Z kolei Tom Wheelwright jest znany jako odnoszący sukcesy konsultant biznesowy. Wspólna praca dwóch wybitnych osobistości ujawnia tajemnice sukcesu i dobrobytu, dostępne dla każdej osoby oraz rujnujące mit o tym, że tylko ludzie o pewnych cechach charakteru i zdolności przewidywania przyszłości stają się bogaci. W rzeczywistości ci, którzy nie boją się brać odpowiedzialności za swoje życie, dobrze się rozwijają.

W książce znajdziesz skuteczne techniki, którzy pomogą zmienić Twoje życie, zainwestować pieniądze i zaplanować swoje finanse, aby pracować na przyszłość i uzyskać stały dochód. Autorzy dzielą się nowymi pomysłami, które zmienią Twoje wyobrażenia o bogactwie i sposobach zarabiania na życie. Główna zasada gromadzenia bogactwa mówi – nie zatrzymuj się w rozwoju, każdy może przyjąć ją jako jedną z podstaw życia osobistego.

4

Tomas J. Stanlay I W. D. Danko

“Sekrety amerykańskich miliionerów” („The millionaire next door”)

10 książek, które pomogą ci zostać bogatym

Chcesz poznać nawyki bogatych? Wówczas zalecamy sięgnięcie do klasycznej już książki autorstwa Tomasa J. Stanley i W. D. Danko „Milioner”, która po raz pierwszy została wydana w 1996 roku. Autorzy przeprowadzili głębokie badanie na temat tego, jak amerykańscy milionerzy uzyskali swoje wielkie pieniądze, a następnie zaprezentowali jego wyniki w niezwykle ciekawej publikacji. Ponadto, to tutaj znajdziecie dokładne rekomendacje dotyczące tego, jak prosto i strategicznie osiągnąć pożądany przez wielu ludzi cel – wydawać mniej niż się zarabia.

„Jego rodzice palili trzy paczki papierosów dziennie. Ile paczek wypalono podczas dorosłego życia? W roku jest 365 dni, zatem wychodzi około 1095 paczek rocznie. Palili przez około 46 lat – to 50 375 paczek. Ile pieniędzy ich to kosztowało? Około 33,190 dolarów – więcej niż cena sprzedaży ich domu! Nigdy nie myśleli o tym, ile kosztuje palenie, uważając to za niewielki wydatek” – opowiadają czytelnikom autorzy książki.

5

Napoleon Hill

„Myśl!…I bogać się” (Think and Grow Rich)

10 książek, które pomogą ci zostać bogatym

Ta książka została napisana podczas jednego z najgorszych okresów w historii Stanów Zjednoczonych – w trakcie Wielkiej Depresji i pomogła milionom ludzi przeżyć najbardziej poważny kryzys ekonomiczny XX wieku. Wiadomo również, że była podstawowym poradnikiem prezydenta Franklina Roosevelta.

Klasyczny bestseller omawia, w jaki sposób powinieneś zacząć planować, wyznaczać cel i pragnienie odnośnie tego, ile naprawdę chcesz zarobić. Wszystko zaczyna się od mocy Twoich myśli, a potem – należy tylko działać!

6

George G. Clason

„Najbogatszy człowiek w Babilonie” („The Richest Man in Babylon”)

10 książek, które pomogą ci zostać bogatym

Ta książka wykopuje zasady i tajemnice, które doprowadzą Cię do osobistego bogactwa. Jako jedno z najbardziej inspirujących dzieł na temat oszczędzania, planowania finansowego oraz osobistego bogactwa, „Najbogatszy człowiek w Babilonie” definiuje rozwiązanie problemów finansowych, które poprowadzą Cię do fortuny.

Przeczytasz w niej o licznych sekretach dotyczących zarabiania pieniędzy. “Chcę wam powiedzieć, moi uczniowie, że majątek osoby nie jest mierzony liczbą monet w portfelu. Dobrobyt zależy od dochodu, jaki zostaje osiągany. A dochód jest jak złoty strumień, który nieustannie wpada do Twojego portfela i sprawia, że ​​ten grubnie. Do tego dąży każda osoba. Przychody powinny rosnąć niezależnie od tego, czy pracujesz, czy podróżujesz”- mówi autor.

7

Angela Lee Duckworth

“Upór, potęga pasji i wytrwałości” („Grit: The Power of Passion and Perseverance”)

 10 książek, które pomogą ci zostać bogatym

Jeśli interesuje Cię jak stać się bogatym, ale uważasz, że nie masz żadnych talentów, zalecamy sięgnąć po książkę Angeli Duckworth? Autor dokładnie opowiada o  tym, że najczęściej osiągamy pożądane rzeczy, w tym sukcesu finansowy nie ze względu na talent, ale poprzez namiętną wytrwałość. Zdaniem autora każdy z nas powinien jak najszybciej pozbawić się stereotypów i zrozumieć: sukces to zawsze wynik ciężkiej pracy.

8

Anthony Robbins

„Obudź w sobie olbrzyma” („Awaken the Giant Within”)

10 książek, które pomogą ci zostać bogatym

Interesujesz się tym jak zostać bogatym człowiekiem w Polsce? Nie będziemy ukrywać – nie jest to łatwe. W każdym razie nie jest to zadanie nie do wykonania, szczególnie gdy przeczytasz książkę „Obudź w sobie olbrzyma”. Jest to pozycja opowiadająca o tym, jak nauczyć się kontrolować siebie, swoje zdrowie, pieniądze i ludzi wokół. Uczy jak utrzymać wolę oraz zarządzać jej trwaniem.

9

Stephen R. Covey

„Siedem nawyków skutecznego działania” („The 7 Habits of Highly Effective People”)

10 książek, które pomogą ci zostać bogatym

Według opinii magazynu Time, jest to bestseller nr 1 i już samo istnienie tego faktu mogłoby stać się dobrą rekomendacją tej książki. Zmieniła ona życie Steve Forbes’a, Billa Clinton’a, Larry King’a i wielu innych ludzi, znanych obecnie na całym świecie. Jeśli Twoim celem jest stać się szczęśliwym i osiągnąć sukcesy w pracy (w tym zwiększyć swoje zarobki), obowiązkowo powinieneś przeczytać tą książkę.

10

J. Canfield

„Zasady Canfielda” (“The Success Principles”)

10 książek, które pomogą ci zostać bogatym

Jack Canfield był studentem Napoleona Hill’a, a obecnie jest autorem ponad 60 książek sprzedawanych na całym świecie w 80 000 000 egzemplarzy, przetłumaczonych na 39 języków. Imię Jacka Canfield’a jest wymienione w Księdze Rekordów Guinnessa.

„Zasady sukcesu” to legendarna klasyka, która pomogła 500 000 czytelnikom odnosić sukcesy zarówno w biznesie, jak i w życiu osobistym! Strategia pozytywnego myślenia pomoże Ci wyartykułować to, co chcesz wycisnąć z życia i powie Ci, jak to osiągnąć.

Jak widzisz – ludzie, którzy osiągnęli sukces, z chęcią dzielą się swoim doświadczeniem i pomagają przełamać tradycyjność w myśleniu oraz zmienić życie każdej osoby, która interesuje się tym, jak zostać bogatym. Mamy nadzieję, że wiedza pozyskana z podanych powyżej książek, nie tylko pozwoli na realizację Twoich marzeń, ale również otworzy przed Tobą nowe horyzonty życiowe.

Rate this post

Komentarze są wyłączone.