Miłego dnia rodziny! Zbierz rodzinę przy jednym stole
Jak wybrać najlepsze konto oszczędnościowe?
Maj 14, 2018
Miłego dnia rodziny! Zbierz rodzinę przy jednym stole
7 prostych sposobów pozwolą unikać ci dziury w domowym budżecie!
Maj 16, 2018

Miłego dnia rodziny! Zbierz rodzinę przy jednym stole

Miłego dnia rodziny! Zbierz rodzinę przy jednym stole

„Rodzina jest jednostką społeczeństwa”, taki suchy i formalny język jest używany w oficjalnych dokumentach. Czy odpowiada to rzeczywistości? Przecież rodzina to najbliżsi ludzie, którzy otaczają nas  przez całe życie życzliwością, atmosferą miłości i zrozumienia. Inspirują nas, kształtują rozwój każdego członka społeczeństwa. Jest to podstawa do istnienia cywilizacyjnego społeczeństwa, bez tego człowieku ciężko się żyje.

Z drugiej strony słusznie mówią, iż rodzina  jest głównym elementem społeczeństwa. Rodzina była i pozostaje ośrodkiem ludzkich wartości, kultury i historycznej ciągłości pokoleń. Dzięki rodzinie państwo jest mocniejsze, rozwija się, wzrasta dobrobyt ludzi. Przez wszystkie lata, rozwój kraju był oceniany na podstawie statusu rodziny w społeczeństwie.

 

Z rodziny pochodzi życie człowieka, tutaj formuje się obywatel. Rodzina jest źródłem miłości, zaufania i solidarności. Cywilizacyjne społeczeństwo składa się z rodziny i bez tego nie może istnieć.

 

Miłego dnia rodziny! Zbierz rodzinę przy jednym stole

 

 

Proszę o ocene

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5% zniżki
6% zniżki
25% zniżki
8% zniżki
9% zniżki
10% zniżki
11% zniżki
35% zniżki
13% zniżki
14% zniżki
15% zniżki
50% zniżki
Świąteczne zniżki od 5 do 50%!!
Weź udział i wygraj zniżkę w ruletce Freezl:
  • Kliknij w koło fortuny i czekaj aż ruletka zacznie się kręcić - możesz otrzymać od 5% do 50% zniżki na następną pożyczkę.
  • Pamiętaj: tylko 1 raz możesz kręcić koło - nie przegap okazji!
  • Po kręceniu ruletki otrzymasz kod promocyjny, użyj przycisku weź pożyczkę na tej samej stronie - podczas składania wniosku, kod promocyjny będzie automatycznie podstawiony do kalkulatora. Aby skorzystać ze zniżki, złóż wniosek do 23 grudnia.