Nie chcę otrzymać Nagrody Nobla, ale chcę Ci pomóc
Polska za darmo: Gdzie pójść w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie bez opłaty za wejście
11 października, 2017
Nie chcę otrzymać Nagrody Nobla, ale chcę Ci pomóc
Co robić, jeśli dostałeś zły wpis do BIKu, a potrzebujesz pilnie gotówki?
13 października, 2017
Nie chcę otrzymać Nagrody Nobla, ale chcę Ci pomóc

Wiem, jak czasem w życiu bywa ciężko

Witaj! My się już znamy – nazywam się Emilia, jestem kierownikiem serwisu Freezl.pl. Od dziś zaczynam walczyć z niesprawiedliwością. Proszę dać mi jeszcze jedną chwilę. Pragnę się podzielić pewną historią, która zmieniła świat, i otrzymać maila zwrotnego z Twoją opinią (emilia@sender.freezl.pl)

 

Wydarzyło to się w 1976 roku, kiedy skromny bankier Muhammad Yunus jechał po ubogiej wiosce w jego rodzinnym Bangladeszu

Był w szoku, jak żyją ludzie – oni nie mogli  uciec od ubóstwa i miejscowych lichwiarzy: zostały im udzielone pożyczki na krótki termin, i rolnicy nie byli w stanie sprzedać towar na rynku i oddać pożyczki w terminie. Więc musieli sprzedawać lichwiarzom swoje produkty za grosze.

Yunus spłacił zaległe długi i zaczął samodzielnie udzielać pożyczek – małe kwoty bez kaucji i poręczycieli.
W taki sposób Muhammad Yunus wymyślił projekt mikropożyczek i założył Grameen Bank. Po 20 latach stał się doradcą rządu, a jeszcze po 10 latach – otrzymał Nagrodę Nobla za swój projekt społeczny.

 

Nie chcę otrzymać Nagrody Nobla, ale chcę Ci pomóc

 

Szczerze mówiąc, nie chcę walczyć o Nagrodę Nobla, paradować po czerwonym dywanie lub wycierać kurz z nagrody aż do starości. Moja misja – pomóc ludziom, kiedy oni potrzebują pomocy. To właśnie robimy w Freezl.pl.

Jak mogę pomóc Ci w tej chwili:

Udzielić pomocy finansowej?

Pomóc Ci zaufaniem?

My w Freezl nie lubimy zadawać zbyt wielu pytań, na przykład, na co chcesz wydać pieniądze. Nie sprawdzamy BIK-u, nie wymagamy zaświadczeń o zarobkach lub kaucji. To są pożyczki bez zbędnych formalności. Freezl.pl to prosty serwis internetowy.

Powinien dołączyć do naszej misji

Nasza firma, jak każda inna, potrzebuje wsparcia – dzięki Tobie i odsetkom, które płacisz za pracę naszego serwisu, jest możliwa praca naszego zespołu.
W momencie, kiedy spłacasz pożyczkę, pamiętaj — te pieniądze mogą pomóc innym ludziom, którzy zwrócili się do nas w trudnej chwili.

 

Rate this post

Komentarze są wyłączone.