Pożyczki na kształcenie - jak otrzymać?
Jak obliczyć zdolność kredytową?
15 października, 2018
Pożyczki na kształcenie - jak otrzymać?
Skąd pożyczyć pieniądze?
19 października, 2018
Pożyczki na kształcenie - jak otrzymać?

Chcesz zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe? Jednak do tej pory, nie mogłeś znaleźć środków, które znacznie ułatwiłby Ci ten cel? Teraz możesz skorzystać z opcji powierzenia Ci środków na kształcenie w formie pożyczki. Zobacz, jakie to proste i nie zwlekaj z decyzją, dopóki możliwość ta jest jeszcze dostępna.

Pożyczka na edukację – czyli na?

Być może masz już czasy szkolne daleko za sobą. Od lat pracujesz w wyuczonym zawodzie, posiadasz stabilne zatrudnienie, jednak czujesz, że w Twoim życiu czegoś brakuje. Jeśli zawsze marzyłeś, aby poszerzać swoje możliwości, spełnij aspiracje i ambicję. Na edukację nigdy nie jest za późno. Gro osób nie chce korzystać z opcji otrzymania pożyczki na kształcenie głównie z niewiedzy. Zainteresowani edukacją nie zdają sobie sprawy, jak bezpieczne i innowacyjne jest to rozwiązanie.

Spieszymy zatem z wyjaśnieniami. Kształcenie to bardzo rozbudowany termin, prawda? Aby nikt nie miał wątpliwości, czy opcja ta może połączyć się z zaplanowanymi przez nich formami poszerzania swojej wiedzy, z pewnością warto zaczerpnąć informacji u wiarygodnego źródła.

Edukacja to niezwykle ważny aspekt życia każdego z nas. Nie tylko umożliwia on nam zwiększenie swoich kwalifikacji, czy prawdopodobieństwo otrzymania lepszej zarobkowo pracy, ale również pomaga w poszerzaniu horyzontów, znalezieniu nowych kontaktów, czy spełnienia najbardziej priorytetowej wartości, jaką jest życie w grupie.

Zatem, w ramach tego projektu, możesz jako osoba dorosła starać się o pożyczkę przeznaczoną na przykład na studia podyplomowe, szkolenia, kursy, a także inne, obecnie dostępne formy edukacji, jakie są oferowane zarówno przez krajowe podmioty, jak i ich zagraniczne odpowiedniki. Nie ma niestety możliwości do otrzymania pożyczki, jeśli podejmujesz studia I, II lub III stopnia.

Kształcenie nie powinno kojarzyć się z przykrym obowiązkiem, a jego dostępność musi zostać cyklicznie zwiększana. Nawet jeśli Twoje obecne dochody są na tyle niskie, że dotąd nie miałeś okazji przeznaczyć ich części na kursy, szkolenia, czy studia podyplomowe, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć nowy, bardziej otwarty na świat i inspirujący etap w swoim życiu. Z freezl.pl to prostsze niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać i z pewnością, zamierzamy to udowodnić.

Wysokość pożyczki, jakie mam możliwości?

Niezwykle ważną kwestią jest także minimalna i maksymalna kwota, którą możesz otrzymać na kształcenie. To kluczowa sprawa, która daje Ci informację zwrotną, na które z możliwości możesz liczyć.  W praktyce jest to niemniej jak 600 złotych, jednak śmiało masz prawo liczyć na kwotę do 100 tysięcy złotych. Kształcenie objęte ofertą powinno trwać dłużej niż 24 miesiące. Krótsze terminy są dużą przeszkodą do otrzymania pożyczki edukacyjnej, zatem w przeciwnym wypadku otrzymanie pożyczki nie będzie możliwe.

Kwota zostaje przekazana na rzecz instytucji edukacyjnej bezpośrednio przez firmę, która przyznała środki. Uczestnik otrzymać może nieoprocentowaną pożyczkę z możliwością 20 procent umorzenia, a w szczególnych przypadkach kwota ta może wzrosnąć nawet do 25 procent.

Pożyczki na kształcenie – dla kogo?

Pożyczki dostępne są zarówno dla osób pracujących w ramach każdej formy zatrudnienia, jak i też dla jednostek, które zdecydowały się na prowadzenie działalności gospodarczej. Ponadto mogą starać się o nie również osoby, które przez niewystarczające wykształcenie obecnie nie podejmują żadnej pracy i pozostają na bezrobociu.

Środki na kształcenie są możliwe do uzyskania bez jakichkolwiek dodatkowych założeń związanych z miejscem zamieszkania, wiekiem, płcią, czy też statusem na rynku pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany, należy zapoznać się z regulaminem przyznawania i najlepiej poprosić o kontakt telefoniczny z jednym z ekspertów.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, służymy możliwością kontaktu bezpośredniego. Wbrew powszechnie panującej opinii, pożyczki na kształcenie są bezpiecznym rozwiązaniem, którym powinni zainteresować się osoby chcące podążać dalszą drogą ścieżki edukacyjnej. Rynek pracy wymusza na nas poznawanie coraz to nowszych informacji w swojej branży i wychodzeniem poza schematy. Każdy z nas powinien uczyć się całe życie, ze względu na wynikające z procesu nauki i zapamiętywania korzyści.

Zrób coś dla siebie, znajdź czas aby dowiedzieć się czegoś nowego i rozważ opcje ubiegania się o pożyczkę na kształcenie. Proces nie należy do skomplikowanych, a jego efekt końcowy jest tego wart.

Komentarze są wyłączone.